Bang & Olufseni blogi

Müravaba muusika toob mugavalt ja stiilselt kõrva Beoplay E4

Bang & Olufseni kõrvasisesed kõrvaklapid BeoPlay A4 pakuvad head helikvaliteeti koos hästi kõrva istuvate kuularitega, kuid lisaks on võimalik müravabalt kuulata, sest klappidel on juures korralik mürasummutus. Nüüd on need klapid saadaval ka väga soodsalt – alla 200 euroga.

Mürasummutus on BeoPlay E4 klappidel aktiivne ja töötab akudelt, mis kestavad kuni 20 tundi. Neid saab laadida tavalise USB kaabliga, mis on komplektis kaasas.

Ümbritsevast kärast eemaldumiseks peab mürasummutuse sisse lülitama väikesest karbist, mis asub kõrvaklapijuhtmete küljes. Kui puudustest rääkida, siis selleks ongi see lisakarp, millega peab leppima, kuna kvaliteetse mürasummutuse protsessor ja akud tuleb kuhugi ära mahutada.

Kuularid on Bang & Olufsenile omaselt tippdisainerite poolt kujundatud, kasutades soliidseid materjale, mis ei näi odavad, kuid ilus välimus pole ohvriks toodud kasutusmugavusele – roostevabast terasest korpusega klapid pole rasked ja istuvad hästi kõrvas. Arvestades iga inimese omapäradega, on kaasas ka neljas suuruses kõrvakinnitused.

Mürasummutus, mida Beoplay E4 pakub, sobib kõige paremini näiteks tänavaliiklusse, lennukisse ja mujale kärarikastesse kohtadesse, kuid vähem kontorisse, sest inimeste hääled kipuvad mürasummutusest läbi kostma. Samas – võib-olla mõne kasutaja jaoks on see omamoodi plussiks, et mitte täiesti teiste kõnest eemal olla.

Nende klappide müraeemaldus on ideaalne muusikakuulamise taustal, kuid pole nii hea lihtsalt vaikuse tekitamiseks, milleks sobivad paremini kõrvu katvad mürasummutusega klapid – kõrvasisestel pole lihtsalt piisavalt füüsilist isolatsiooni ehk passiivset mürasummutust, et väliste helidega vaikuse tekitamiseks toime tulla.

Praegu on Beoplay E4 kõrvaklapid 20% soodsamad, makstes vaid 199,99 eurot. Vaata lähemalt www.miterassa.ee e-poest või proovi ise järele Bang ja Olufseni Endla tänav 16 salongis, sest oma silmaga vaadates, oma käega katsudes ja oma kõrvaga kuulates on asi kohe palju selgem. Lisaks aitavad kohapeal Bang ja Olufseni toodete asjatundjad otsust teha, kas just see toode sobib kõige paremini sinu vajadustele.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.