Bang & Olufseni blogi

On üks äpp, mis aitab sind kõigi Bang & Olufseni toodetega

Bang & Olufseni tooted muutuvad veel mugavamaks, kui kasutada nendega samanimelist äppi. See teeb kõike alates toote seadistamisest, kasutama õpetamisest ja tarkvara uuendamisest kuni juhtimiseni välja.

Varem oli Bang & Olufseni toodete jaoks üsna mitu äppi: BeoSetup aitas uue toote esimest korda ära seadistada, BeoRemote juhtis mugava kaugjuhtimispuldina Bang & Olufseni televiisoreid ja BeoPlay rakendus oli mõeldud kõigi BeoPlay toodete jaoks. Nende seas orienteerumine pole küll väga keeruline, kuid nüüd on kõik veelgi lihtsam, sest juba mõnda aega saab kasutada kõik-ühes äppi.

Bang & Olufseni äpp, mis on saadaval nii Androidiga kui IOS-iga telefonidele, ühendab kõik sinu kasutajakontoga seotud seadmed – nii kõrvaklapid, kõlarid, telerid kui kõik muu ühte ning aitab neid seadistada ja juhtida ühest kohast. Samast pääsed ligi ka oma lemmikmuusikale ja striiminguteenustele. Toetatud on näiteks Deezer ja TuneIN, millest valitud muusika võid suunata sulle sobivasse võrku ühendatud heliseadmesse.

Uusi seadmeid on äpiga eriti mugav lisada, sest võrguseaded ja muud vajalikud seadistused, mis koduvõrgus tehtud, kantakse üle ka uuele Bang & Olufseni tootele.

Lihtne on Bang & Olufseni äpiga juhtida ka kõiki oma multiroom-seadmeid. Kõik need on äpist toetatud ja seadistatavad. Saad panna sama muusika mängima kõigis tubades või suunata igasse tuppa erladi muusikavoo, rühmitada kõlareid ja seadistada helivaljust nii koos kui eraldi.

Kui koduseid seadmeid on rohkem, võib mugavam olla neid juhtida suuremalt ekraanilt, näiteks iPadist.

Kuna rakendusel on suure ekraani tugi ja selge pilt ka üle ekraani, võid oma kodu heli juhtimiseks paigaldada ühe iPadi näiteks elutoa seinale, kust puutetundliku paneeliga kõigi tubade kõlareid juhtida.

Äpp toetab järgmisi multiroom kõlareid, nutitelereid ja keskseadmeid: Beoplay M5, Beoplay A6, Beoplay A9 (MKII), BeoSound 1, BeoSound 2, BeoSound 35, BeoSound Essence (MKII), BeoSound Moment, BeoSound Core, BeoSound Shape, BeoVision Avant, BeoVision 11.

Striiminguteenustest on toetatud Deezer ja TuneIn ning iTunes Music Collection. Spotify lugude mängimist saab äpist juhtnuppudega juhtida, kui Spotify on käivitatud.

Operatsioonisüsteemide tugi on IOS-il alates 9. põlvkonnast ja Androidil alates 5. põlvkonnast.

Rakenduse saab tasuta alla laadida nii Apple App Store´ist kui Google Play´st. Lisaks on saadaval ka eraldi .APK fail installimiseks Androidiga seadmesse väljaspool Google´i poodi.

Kõrvaklappe, kõlareid, telereid ning teisigi Bang & Olufseni tooteid saab osta Bang & Olufseni salongist Endla tänav 16 ja e-poest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.