Bang & Olufseni blogi

Pronks – uus kõlarikollektsioon, mis pakub erilist valgusemängu

Loodus kisub pronksikarva, mis tähendab, et aina enam tegeletakse tubaste asjadega. Bang & Olufsen aitab nüüd valida endale eriti stiilsete metalsete kõlarite seast sobiva multiroom kõlari, mis on pronksikarva ja mille disain on maailma tipust.

Pronks on maagiline värv. See on soe, pole kirjeldatav ühegi muu eristuva värvitooniga ning püsib muutumatuna igasuguses valguses. Samas on pronks ka ajatu, ei lähe moest või ei saa liiga pealetükkivaks trendiks.

Just sellepärast otsustaski Taani disainelektroonika tootja Bang & Olufsen toonida oma tippklassi alumiiniumkõlarid sel sügisel ka pronksisesse tooni. Lisaks toonitud alumiiniumile on samas toonis ka kõlarites kasutatav tekstiil ning see tagab nende ajatu välimuse ja kokkusobivuse paljudes kodudes.

Pronksiseeriasse kuuluvad viis multiroom kõlarit, mida saab üle võrgu juhtida. Neist oleme kirjutanud hiljuti ka oma blogis. Need on Beoplay A9, Beoplay M5, Beosound 1 ja Beosound 2 ning Beosound Edge, mille pronksivärvides mudel jõuab poodidesse pisut hiljem kui teised.

Tegemist on piiratud koguses erikollektsiooniga, mille saadavus selgub lähiajal. Beosound Edge ei tule müüki enne detsembrit.

Bang & Olufseni kõlarite suurima valiku leiab Bang & Olufseni salongist Endla 16 või www.miterassa.ee e-poest.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.