Bang & Olufseni blogi

Sel hooajal kuldne: Bang & Olufsen tutvustas oma uut sügistalvist kollektsiooni

Bang & Olufsen pole mitte ainult Taani tuntud elektroonikatootja, vaid püüab ka moes kaasa rääkida, tuues paar korda aastas välja oma sügistalvise või kevadsuvise kollektsiooni. Nii juhtus ka sel sügisel – terve rida kõlareid ja kõrvaklappe said uue moeka värvivaliku, mis iseloomustab praegust aega.

Bang & Olufseni novembri lõpus välja kuulutatud uus kollektsioon – Golden Collection rõhub luksuslikule kuldsele värvitoonile, mis on läbiv teema Taani elektroonikatootja kõige populaarsemate toodete uuses mudelivalikus.

Kuldne kollektsioon märgib pere ja sõpradega koos kogetud mälestusi, kuna kõik on sel aastal veetnud rohkem aega kodus. Kuldse mudeli leiab nii moodsa disaini-ikooni Beoplay A9 kodukõlari värvivalikust kui Beolab 90 juurest. Kollektsiooni tooted on seotud soojuse ja püsivate väärtustega: kuldse varjundiga alumiinium, rustikaalse tooniga tekstiilpinnad, ehtne lambanahk, täispuit (tamm) ja Carrara marmor.

“Meile meeldib, et meie kliendid loovad Bang & Olufseni toodetega emotsionaalseid sidemeid, täpselt nagu nad teevad seda mõne armastatud mööblieseme puhul. Nendest seostest saavad püsivad mälestused. Nii tähistab kuldne kollektsioon mitte ainult meie pühendumust disaini viimistlemisele ja pikaealisusele, vaid ka meie 95. sünnipäev sobib sellega kokku,” ütles Bang & Olufseni disainidirektor Gavin Ivester uute mudelite väljatulekut kommenteerides.

Kuldne kollektsioon koosneb üheksast tootest, mille tehnilised näidajad on küll samad, kui tuntud põhimudelitel, kuid igaühest on loodud uue välimusega versioon:

Beosound Balance – kuldse varjundiga alumiiniumdetailid, valge kootud tekstiil ja elegantne Carrera marmorist alus. Esimest korda kasutab Bang & Olufsen oma toote juures luksuslikku Carrara marmorit. Selle orgaaniline välimus tähendab, et kaht ühesugust kõlarit pole võimalik leida, iga kõlar on eksklusiivne.

Beoplay A9 – juhtmevaba kõlar, mida disainerid peavad väärtuslikuks mööbliesemeks igas stiilses kodus, tunneb ära kuldse tooniga alumiiniumrõnga, heledate tammest jalgade ja Taani tekstiilitootja Kvadrat toodetud liivakarva kangast katte järgi.

Beosound 2 – kõlar, mis tuntud oma ainulaadse koonilise kuju ja võimsa 360-kraadise heliallika poolest, on nüüd valikus ka anodeeritud kuldse tooniga alumiiniumist korpusega, mis toodetud Bang & Olufseni Taanis asuvas alumiiniumitehases.

Beovision Harmony on Bang & Olufseni haruldane nutiteler, mida teatakse selle “lahtipakkivate” mehaaniliste kõlaripaneelide poolest. Uus mudel kollektsioonis pakub kuldse varjundiga alumiiniumist korpust, sobivat värvi põranda-alust ning käsitööna valminud alumiiniumist ja heledast tammest kõlarikatet. Beovision Harmony on varustatud ka kaugjuhtimispuldiga Beoremote One, mille korpus tehakse ühest alumiiniumitükist ning mille pind on töödeldud kuldseks.

Beolab 50 ja Beolab 90 suured kõlarid sisaldavad samuti kuldseid alumiiniumdetaile, sooja liivavärvi tekstiili ja käsitsi valmistatud heleda tamme spooni.

Beosound A1 teise põlvkonna kaasaskantaval juhtmevabal kõlaril on pärlilõhkega kuldse tooniga alumiiniumist kõlarikate, ehtsast nahast rihm ja alumiiniumist Bang & Olufseni logo.

Beoplay H95 kõrvaklapid ja Beoplay E8 3. põlvkonda kõrvaklapid kuuluvad samuti uude kollektsiooni. Beoplay H95 mürasummutuavad kõrvapealsed kõrvaklapid pakuvad liivavärvilisi lambanahast kõrvakatteid ja kuldsest alumiiniumist puutepinda.
Beoplay E8 on saadaval liivakarva nahast laadimiskapsliga ja kuldset tooni alumiiniumdetailidega.

Uue kollektsiooni esitluspäev oli 17. novembril 2020 – Bang & Olufseni ametlikul 95. sünnipäeval. Müügile jõuavad uue kollektsiooni tooted erinevate edasimüüjate juurde selle kuu jooksul.

Bang & Olufseni toodete kogu valiku leiab siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.