Bang & Olufseni blogi

“Skandinaavia suvi” on kohal: Bang & Olufsen tutvustas uut kõrvaklappide kevadsuvist kollektsiooni

Männirohelised kõrvaklapid uuest kollektsioonist.

Taani disainelektroonikafirmal on kombeks igaks hooajaks välja tuua eriväljalase mõnedest oma toodetest. Seekordne kevadsuvine kollektsioon on inspireeritud Skandinaavia suvistest värvidest.

Bang & Olufsen SS19 kollektsiooni värvid on meilegi tuttavad, sest sümboliseerivad karget põhjamaa loodust. Toone on maapinnalt, suvisest metsast ja valgete ööde taevast. Uued värvitoonid on savi, mänd ja taevas.

Piiratud koguses välja tulnud SS19 kollektsioonis on tippklassi kõrvaklapid, kõlarid ja lisavarustus. Täpsemalt kuuluvad kevad/suvi 2019 kollektsiooni sellised mudelid:

Beoplay E6 – kerged kõrvasisesed klapid sügava bassi ja rikkaliku dünaamilise heliga. Beoplay E6 on loodud väga nõudliku kuulaja jaoks. Kasutatud on vastupidavaid materjale, korpus on tolmu- ja pritsmekindel.
SS19 kollektsiooniga lisandunud värv: Taevas.

Beoplay H9i – Bang & Olufseni juhtmevabade üle pea käiva sangaga kõrvaklappide tippmudel, mis pakub pehmet kohanduvat kõrvapolstrit ja aktiivset mürasummutust. H9i on juhitav alumiiniumist kattega puutetundliku pinna abil, aku kestab kuni 18 tundi.
SS19 kollektsiooniga lisandunud värvid: Savi ja Mänd.

Beoplay A1 – korralik kaasaskantav Bluetooth-kõlar, mis sobib nii muusika kuulamiseks kui käed-vabad telefonikõnede tegemiseks. Oma suuruse kohta teeb Beoplay A1 üllatavalt valju häält ja on mõeldud inimestele, kes hindavad kaasavõetava kõlari helikvaliteeti ja disaini.
SS19 kollektsiooniga lisandunud värvid: Savi, Mänd ja Taevas.

Lisavarustus – kõrvaklapitasku ja kott, mis valmistatud Bang & Olufseni pikaaegse partneri Kvadrati kangast ja võetud Raf Simonsi kangakollektsioonist. kangas nimega Ria on saanud inspiratsiooni kunstistiilist nimega Pointillism (“täpitamine”), millega antakse emotsiooni edasi erinevat värvi täppidega üksteise kõrval.

Inspired by the subtle and ethereal colours of a Scandinavian summer, take a look at the all-new Bang & Olufsen SS19 Collection. http://bit.ly/Beo_SS19

Posted by Bang & Olufsen on Neljapäev, 21. märts 2019

Hinnad ja saadavus

Beoplay E6 tuleb müügile orienteeruva hinnaga 300 eurot, Beoplay H9i 500 eurot, Beoplay A1 250 eurot. Kõrvaklapikott Ria by Kvadrat / Raf Simons hakkab maksma 125 eurot, kõrvaklapitasku Ria by Kvadrat / Raf Simons 60 eurot.

SS19 kollektsioon on eilsest Bang & Olufseni veebi esinduspoes juba müügil, mujal maailmas jõuab müügile lähiajal.

Bang & Olufseni laia valikut teisi tooteid saab ise järgi proovida Endla 16 asuvas Bang & Olufseni salongis, kus oma ala spetsialistid annavad valikul asjalikku nõu või osta nii kohapealt kui www.miterassa.ee e-poest koos kõigi vajalike lisadega.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.