Suviselt stiilsed Bang & Olufseni kõrvaklapid aitavad soojadest ilmadest viimast võtta

Bang & Olufseni kõrvaklappidega saad suve nautida nii nagu ise soovid.Foto: Bang & Olufsen

Suvi on reisimise, päevitamise ja õues liikumise aeg. Kõigi nende mõnusate tegevuste lahutamatuks kaaslaseks on suurepärane muusika, mida pakuvad parima kvaliteediga Bang & Olufseni kõrvaklapid.

Bang & Olufseni tootevalikust leiad suviselt toonides kõrvaklappe, mis sobivad ideaalselt soojade ilmade nautimiseks. Laiema valiku Bang & Olufseni tooteid leiad Miterassa e-poest.

Sportlikule igiliikurile

Kuna ülejäänud üheksa kuu jooksul on Eestis ilmaga kehvasti, siis seda enam tuleb suvel veeta aega vabas õhus ja kaunis looduses. Suvi sobib suurepäraselt õues sportimiseks koos suurepärast helikvaliteeti pakkuvate BeoPlay E8 spordiklappidega. Elegantne türkiissinine värv manab silme ette aga kaunid Vahemere rannad ja eksootilised reisielamused.

Vee- ja higistamiskindlad BeoPlay E8 spordiklapid tulevad akuga, mis peab vastu kaheksa tundi. Laadimiskarp annab lisaks 23 tundi ning kõigest 20 minutit laadimist tagab, et saad klappe kasutada 90 minutit. E8 klappe iseloomustab ka Bang & Olufsenile omane minimalistlik Skandinaavia stiil, mis käib mõistagi käsikäes maailmaklassilisi audioelamusi pakkuva tehnoloogiaga.

Klapid kuldsele liivarannale

Bang & Olufsen kõrvaklapid on ei paku pelgalt suurepärast helikvaliteeti, vaid need on ka stiilsed aksessuaarid, mis aitavad sul teiste seas silma paista. Seda eesmärki täidavad eriti edukalt BeoPlay EX kõrvaklapid, mille kirgas kuldne toon meenutab suvist päikesepaistet ja kuumasid liivarandu.

BeoPlay EX võimaldab kuulata muusikat ja teha telefonikõnesid terve päeva jooksul. Koos laadimiskarbiga peab klappide aku vastu kuni 20 tundi. Kui kasutad adaptiivset mürasummutusfunktsiooni, siis saad klappe laadimata kasutada kuus tundi. Lisaks sellele on BeoPlay EX klapid ka higi-, vee- ja tolmukindlad. Tegu on kõrvaklappidega, mis sobivad ideaalselt nii muusikanautlejatele, töisesse keskkonda ja ka sportimiseks.

Parim heli õrnroosas kestas

Elegantsest Skandinaavialikust minimalismist on kantud ka BeoPlay H95 kõrvaklapid, mis on saadaval suviselt roosakates toonides. Nende klappide aku peab vastu lausa 38 tundi, millest piisab suurepäraselt rannaskäiguks või pikemaks lennureisiks mõnda eksootilisse sihtkohta.

BeoPlay H95 kõrvaklappide jaoks on loodud spetsiaalsed titaanist draiverid, mida on häälestanud Bang & Olufseni helieksperdid, et tagada ülim kuulamiskogemus. Konkurentidega võrreldes pakub Bang & Olufsenile omane heli oma kategoorias ületamatut kvaliteeti. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.