Bang & Olufseni blogi

Tagasi tööle: Bang & Olufsen soovitab, milliseid komplekte muutuval töökohal kasutada

Puhkused on läbi ja matkavarustuse asemel tuleb leida endale jälle sobivad vahendid töötegemiseks nii kodus kui kontoris. Sügise saabudes on Bang & Olufsen kokku pannud soovitused selle hooaja komplektidest, mida kasutada muutuvatel töökohtadel, kui mõnikord peab asju ajama kodust, mõnikord aga avatud kontorist.

Beoplay HX kõrvaklapid koos Beosound A1 2nd Gen kõlariga

Mürasummutavad kõrvapealsed klapid Beoplay HX on pehme kõrvapolstriga, mis aitab mugavalt klappe kanda terve pika tööpäeva ning mürasummutusega, mis aitab keskenduda nii lastega kodus olles kui lärmakas avatud kontoris. Adaptiivne mürasummutus kohandub vastavalt taustahäältele ja aku kestab koguni 35 tundi.

Kui aga vaja virtuaalkoosolekuid pidada mitmekesi, saab lauale panna vastupidava Beosound A1 2nd Gen kõlari, mis on juhtmevaba ja stiililt samuti hästi sobitub Beoplay HX kõrvaklappidega. Lisaks muidugi on võimalik seda kõlarit ka väljas kasutada ja pidada töökoosolek maha nii autost kui pargipingilt. Kõlaril on kvaliteetne ja suure leviulatusega Bluetooth 5.1 ühendus ning kolm sisemist mikrofoni, mis aitavad tagada parima heli koos taustahäälte summutusega.

Beoplay EQ kapsliga kaasaskantavad juhtmevabad kõrvaklapid või juhtmega Beoplay E4

Beoplay EQ kõrvaklapid võivad alati igal pool kaasas olla, sest klapid on kapslis alati täis laetud ja kasutusvalmis igas olukorras. Autoga sõites saab neid kasutada handsfree ehk käed-vabad seadmena kõnedele vastamiseks, kontoris muusika kuulamiseks ja taustamüra eemaldamiseks, sest Beoplay EQ sisaldab adaptiivset mürasummutust. Selle tagavad kuus sisseehitatud mikrofoni. Aku tööaeg on samuti piisav igaks hetkeks nii tööl kui puhkusel – 20 tundi ilma või 6,5 tundi koos mürasummutusega, kiirlaadimisega saab aga 20 minutiga juurde kuni kaks tundi kuulamisaega. Klapid tulevad müügile septembris.

Juhtmega mürasummutavad klapid Beoplay E4, mida saad samuti kontoris ja kodus või teel olles kasutada, on aga juba poes olemas ja nende puhul ei pea aku tühjenemise pärast muretsema. Vaid mürasummutus töötab akult, ilma mürasummutuseta kõrvaklappe saab aga kasutada nii kaua, kui vaja.

Kui tahad kuulata ümbruse helisid, saab Beoplay E4 lülitada ka läbipaistvasse režiimi. Siis võimendavad sisemised mikrofonid väljast kostvaid hääli ja saab kuulata, ilma et peaks klappe peast võtma.

Beoplay Charging Pad

See on tavaliselt lahendus, millest tagasiteed enam pole – kui oled harjunud juhtmevaba laadimisega, siis tahad seda kasutada aina rohkemate seadmetega, sest see on nii mugav. Beoplay Charging Pad on erinevate värvitoonidega, ühilduv Qi standardiga ja laeb juhtmevabalt nii kõrvaklappe kui nutitelefone – kõiki seadmeid, mis selle standardiga ühilduvad.

Laadimisalus, mida on hea kasutada nii kontoris kui kodutöökohal, on kaetud libisemist vähendava kangaga – nii ei kuku laadimisaluselt maha telefon, mis saabuvate sõnumite peale on vibreerima pandud ega libise pealt ka libeda korpusega kõrvaklapikapslid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.