Bang & Olufseni blogi

Tahad ülihead helikvaliteeti ka virtuaalse assistendiga kõlarist? Bang & Olufsenil oleks sulle midagi pakkuda

Need pisikesed Google Assistantiga kõlarid, mis maksavad sadakond eurot ja on kodus sinu häälkäsklusi kuulamas, pole olnud just kuigi hea helikvaliteediga. Bang & Olufsen aga ei lase latti selles osas kunagi alla ja tegi Google´i kõlari, mis mängib ka muusikat tippklassi tasemel.

Uus nutikõlar Beosound Balance sisaldab sisemist kvaliteetset mikrofoni, millega saab nii kõnesid vastu võtta kui ka Google Assistanti ning Amazon Alexa virtuaalassistentidele häälkäsklusi anda (Alexa tugi lisandub selle aasta jooksul). Google Chromecast, Apple Airplay2 ja Spotify Connect lisanduvad suve hakul, juhtmevabalt saab aga muusikat striimida oma nutiseadmetest ja arvutist ning ühendada teiste kõlaritega kohe, kui uus mudel on poelettidel. 

Silinderjas kõlar pakub puutepinda, millelt saad seadet juhtida lisaks häälkäsklustele ka puudutustega. Nii nagu mõne varasema kõlari puhul, nii reageerib ka Balance inimese lähedusele ja lülitab juhtnuppude valgustuse sisse. Kui eemaldud, kõlari LED tuled kustuvad.

Bassikõlar on suunatud alt üles ja kõlari ülemine osa on disainitud niimoodi, et madalad sagedused suunatakse ühtlaselt igas suunas. Kolm keskmiste sageduste kõlarit tekitavad digitaalse juhtimisega ruumilise efekti vaid ühe kõlariga. Kõrgete sageduste elemente on kaks.

Selle peagi müügile jõudva nutikõlariga saab ühendada ka kõiki teisi Bang & Olufseni multiroom kõlareid.

Beosound Balance jõuab juba sel kevadel üsna pea müügile ja hakkab maksma ligi 2000 eurot. Jah, hind on suurusjärgu võrra teine kui tavalistel Google´i virtaalassistendi toega kõlaritel, aga Bang & Olufsen garanteerib oma brändiga nii kvaliteedi kui hea disaini.

Bang & Olufseni kõiki bränditooteid saab järgi proovida Bang & Olufseni salongis Endla tänav 16 ning osta kas salongist või e-poest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.