Uutes Bang & Olufseni Beoplay EX kõrvaklappides saavad kokku mugavus, luksus ja parim kvaliteet

Õnneks ei pea eestlased Beoplay EX klappe pikalt ootama.Foto: Bang & Olufsen

Juunis jõuavad Eestis müügile uhiuued Beoplay EX kõrvaklapid, mis toovad kokku Bang & Olufsenile omase ülikõrge helikvaliteedi ja põhjamaise stiilipuhtuse.

Igal hetkel parima helikogemuse tagamiseks tulevad Beoplay EX kõrvaklapid Adaptive Active Noise Cancellation funktsiooniga. Tegu on mürasummutamise tehnikaga, mis muudab klappide helisätteid vastavalt kasutajat ümbritsevale mürale. Ei ole vahet, kas kuulad muusikat lärmakal linnatänaval või vaikses kontoris – adaptiivne mürasummutusfunktsioon tagab automaatselt parima helikvaliteedi igas olukorras.

Beoplay EX võimaldab kuulata muusikat ja teha telefonikõnesid terve päeva jooksul. Koos laadimiskarbiga peab klappide aku vastu kuni 20 tundu. Kui kasutad adaptiivset mürasummutusfunktsiooni, siis saad klappe laadimata kasutada kuus tundi.

Lisaks muusika nautimisele sobib Beoplay EX suurepäraselt ka kõnedeks. Bluetooth 5.2 toe olemasolu võimaldab klappe ühendada suure hulga erinevate seadmetega. Kasutajamugavuse seisukohast on suureks plussiks asjaolu, et mõlemat kõrvaklappi on võimalik samal ajal ühendada erineva seadmega. Nii saab üks inimene ühe klapiga näiteks muusikat kuulata, samal ajal kui tema kaaslane kasutab teist klappi telefonikõneks.

Lisaks sellele on Beoplay EX klapid ka higi-, vee- ja tolmukindlad. Tegu on kõrvaklappidega, mis sobivad ideaalselt nii muusikanautlejatele, töisesse keskkonda ja ka sportimiseks.

Eestisse jõuavad Beoplay EX kõrvaklapid juunikuus. Huvilistel tasub hoida silm peal Miterassa e-poel.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.