Vali õige juhtmevaba kõlar vastavalt olukorrale

Juhtmevaba kõlar muudab elu mugavaks, sest seda on lihtne nutiseadmega ühendada ja kasutada ning samas pole tarvis ka juhtmepuntra pärast muretseda. Bang & Olufsen pakub suures valikus stiilseid kõlareid, vastavalt olukorrale ning maitsele.

Matkamiseks

Nagu nimigi ütleb, sobib Bang & Olufsen Beosound Explore kõlar hästi matkakaaslaseks ja looduse avastamiseks. Tegu on tootja valikus ühe vastupidavama juhtmevaba kõlariga, mille loomiseks on kasutatud anodeeritud alumiiniumi.

Tugev korpus kannatab lööke ja kukkumist, tänu IP67 klassi tolmu- ja veekindlusele pole vaja muretseda ka ilmastiku pärast. Spetsiaalse rihmkinnituse ja karabiini abil saad kõlari hõlpsalt riputada seljakoti külge ning kummist põhi aitab ära hoida libisemist.

Muidugi on kõlaril ka Bang & Olufseni standarditele vastav väga kvaliteetne heli. Kõlarielemendid hoolitsevad nii selgete kõrg- ja kesksageduste kui ka võimsat bassi eest. True360 helifunktsioon võimaldab kõlaritel esitada ka ruumilist heli.

Explore pakub ka ühte oma klassi pikimat aku vastupidavust – kuni 27 tundi ühe laadimisega.

Stiilne valik

Kes aga soovib kompaktsemat kõlarit, neile on Bang & Olufseni valikus olemas ülimalt stiilne 2. generatsiooni Beosound A1 juhtmevaba kõlar. Kauni ümara kuju andmiseks on kasutatud samuti vastupidavat alumiiniumi, millele annavad kontrasti nahast elemendid.

True360 ruumiline heli muudab muusika kuulamise kaasahaaravamaks ning võimalus mitut kõlarit korraga ühendada teeb kogemuse veelgi nauditavamaks.

Beosound A1 2 Gen kõlar ei pelga ka karme ilmastikuolusid, selle jaoks on olemas IP67 vee- ja tolmukindlus. Aku peab aga vastu kuni 18 tundi ühe laadimisega.

Piknikule või aiapeole

Kui aga otsid veelgi võimsama heliga kõlarit, millega murevabalt peomeeleolu nii sees kui väljas luua, pakub Bang & Olufsen BeoPlay Beolit 20 mudel õiget lahendust.

240 vatise koguvõimsusega kõlarid on silindrikujulises korpuses asetatud sedasi, et heli jõuaks kõlarist väljaduses igas suunas ka kõige kaugemasse nurka. Madalate ja kõrgete helide jaoks loodud kõlarielementide kombinatsioon hoolitseb selle eest, et iga muusikapala kõlaks nauditavalt.

Kõlari küljes olev nahast sang võimaldab seda lihtsa vaevaga liigutada ning süvistatud juhtnupud muudavad lugude valimise ja heli muutmise lihtsaks. Boonusena pakub Beolit 20 praktiline kujundus võimalust oma nutitelefoni otse kõlari pealt ka laadida.

Kokku saab ühe laadimisega muusikat kuulata kuni 8 tundi, mis on igati piisav nii pikniku kui aiapeo pidamiseks. Kui aga kõlareid mitu, saab neid omavahel juhtmevabalt ühendada ning veelgi võimsamat heli nautida.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.