Värsked värvid Bang & Olufseni tootevalikus, mis on inspireeritud Hiina uue aasta traditsioonidest

Bang & Olufseni 2023. aasta tootevalikusse on klassikalise musta ja hõbedase kõrvale lisandunud unikaalsete värvilahendustega eriseeria. Tegu on nime Lunar New Year kandva kollektsiooniga, kus tooni annavad punane, roheline ja kuldne.

Kollektsiooni värvide valikul on inspiratsiooni saadud ajaloolisest Siiditeest, kaubateest, mis ühendas Hiinat läänemaailmaga. Peale erivärvide on toodete valikusse põimitud ka Hiina kultuurile omaseid elemente. Näiteks käsitööna valmistatud kanderihmad, mille otsa on seotud kaunid Hiina sõlmed, mis sümboliseerivad rõõmsaid taaskohtumisi. Kõik tooted on saadaval just selle kollektsiooni jaoks kujundatud pakendites.

Bang & Olufsen Beoplay H95 kõrvaklapid

Valikust leiab nii kõlareid kui ka kõrvaklappe. Beoplay EX juhtmevabad, mürasummutavad ja punase aktsenttooniga kõrvaklapid on pakitud punasesse karpi. Beolit 20 kaasaskantaval kõlaril on kuldne korpus ning punased ja rohelised detailid. Väiksem kõlar Beosound A1 pakub valikut punase-kuldse ja rohelise-kuldse värvikombinatsiooni vahel. Beoplay H95 ülepea kõrvaklapid on aga üleni sügavpunased, millele annab aktsenti elegantne kuldne.

Beoplay H95 kõrvaklappidele saab juurde osta punasega harmoneeruva laadimiskaabli ja 3,5 mm audiokaabli. Beoplay EX juhtmevabadele kõrvaklappidele on võimalik juurde osta punases toonis laadimiskarp ning sama värvi kandekarp Beoplay H95 kõrvaklappidele.

Bang & Olufsen Beosound A1 kõlar

Kõigi erikollektsiooni kuuluvate toodetega on võimalik lähemalt tutvuda Bang & Olufseni kodulehel, kus need on mugavalt ühele lehele seatud. Välja arvatud Beoplay A9 kõlar, on kõik tooted saadaval ka kodumaises kaubandusvõrgus.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.