Bang & Olufseni blogi

Vihjevideo: Bang & Olufsenil tuleb välja ulmelise muutuva disainiga teler

Bang & Olufsen Beovision Harmony.

Seda ei juhtu väga tihti, kui Taani disaintelerite seeria saab omale uue mudeli. Sel sügisel aga on oodata tõeliselt erilise disainilahendusega nutitelerit, mille sisselülitamine on iga kord nagu väike etendus.

Uue seadme ekraan on hiiglaslik – 77 tolli. Beovision Harmony (see on uue teleri nimi) pakub kinokvaliteeti nii pildis kui helis ja lisaks muidugi on disain selline, mida kindlasti märkab.

Beovision Harmony´t esitleti esimest korda Milaano Disaininädalal ja kõigepealt torkab muidugi silma see, mismoodi teler end nii-öelda sisse lülitab. Ekraani katvad kõlaripaneelid liiguvad end kaheks pöörates ekraani alla ja tõstavad ekraanipaneeli kõrgemale. Nii on ooteolekus ekraan osaliselt justkui kõlaripaneelide taga kaitstud ja üldse võtab siis teler vähem ruumi, mängima hakates aga muutub seade oluliselt suuremaks ja võimsamaks, rullides end lahti nagu kunagine kino “Kosmos” suur laiekraan peale reklaamide lõppu ja enne mängufilmi algust.

Bang & Olufseni tooteid, sealhulgas ka praegu müügilolevaid teleriseeriaid saab ise järgi proovida Endla 16 asuvas Bang & Olufseni salongis, kus oma ala spetsialistid annavad valiku tegemisel asjalikku nõu või osta nii kohapealt kui www.miterassa.ee e-poest koos kõigi vajalike lisadega.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.