Bang & Olufseni blogi

Viis põhjust, miks Beoplay E8 on hea kingitus sinu kõrvadele

Bang & Olufseni juhtmevabad kõrvasisesed kõrvaklapid Beoplay E8 on loodud kestma kauem ja pakuvad omadusi, mida pole enamikul sellistel klappidel. Vaatame, mis on need viis põhjust, millega peaksid oma kõrvu hellitama ja just need klapid selleks aastavahetuseks muretsema.

Esiteks – akud kestavad kaua

Väikesed kõrvasisesed juhtmevabad kuularid ei saa pakkuda pikka akuaega, sest need on lihtsalt nii väikesed, et suure aku jaoks pole ruumi. Beoplay E8 aga pakub väiksusest ja kergusest hoolimata koguni neli tundi kuulamisaega. Kaasasolev karp, kuhu klapid saab jätta laadima, on samuti akuga, millelt võib veel täiendavalt kaks korda laadida. Seega kokku koos karbiga peavad Beoplay E8 kõrvaklapid seinakontaktist eemal olles vastu kuni 12 tundi.

Teiseks – ka seade ise kestab kaua

Kui oled ostnud endale korralikud kõrvaklapid, siis loomulikult tahad, et need püsiksid kaua ja ei läheks katki. Beoplay E8 korpus on vastupidav ja ei kulu ära, sest kasutatud on kvaliteetseid ja vastupidavaid materjale, mis säilitavad oma värske välimuse pikkadeks aastateks: nahk, alumiinium, roostevaba teras ja tugev tekstiil.

Kolmandaks – helikvaliteedis pole põhjust kahelda

Ehkki Bang & Olufseni tooted on silmapaistva disainiga, pole selle juures unustatud ka helikvaaliteedile rõhku panda. Ka see on tippklassist kõigil toodetel, muidugi ka Beoplay E8-l. Juba alates 1929. aastast on Taani tehnoloogiafirma tegelenud heliedastuse täiustamisega, mida nimetatakse Bang & Olufsen Signature Sound´iks. Tegemist on “läbipaistva” heliedastusega, mis proovib moonutusteta edasi anda täpselt sedasama heli, mida muusik kuulis ise muusikat tehes.

E8 juures pole ka kompromisse tehtud ning vaatamata oma väiksusele ja juhtmevabale ühendusele peab ka nendest kõrvaklappidest kostma muusika võimalikult autentselt ja kvaliteetselt.

Neljandaks – puutetundlik juhtimine, haruldane nii väikeste seadmete puhul

Nii uskumatu kui see ka ei tundu, on võimalik neid kõrvasiseseid klappe ka puutetundlikult juhtida. Saadaval on pea kõik juhtimisfunktsioonid, mida kõrvaklappidelt ootad – loo peatamine ja vahetamine, kõnede vastuvõtt ja alustamine, häälkäskluste andmine virtuaalsetele assistentidele – kõik see on võimalik nutitelefoni taskust välja võtmata. Tuleb vaid puudutada oma kõrvaklappide pealispinda. Vasak ja parem kuular reageerivad erinevatele käsklustele – nii ongi võimalik üsna palju funktsioone vaid lihtsate puudutuste sisse ära peita.

Viiendaks – lase maailm läbi ehk “läbipaistev” kuulamine

Kuna kõrvaklapid on varustatud ka mikrofoniga, võib selle abiga muud maailma ja ümbritsevaid helisid kõrvaklappidest läbi lasta. See on vajalik näiteks kontoris, kui keegi kõnetab või tänavaliikluses, et mitte ohtlikesse olukordadesse sattuda.

Bang & Olufseni nn. Transparency Mode on reguleeritav kolmele erinevale tasemele vastavalt sellele, kui palju tahad, et välised helid läbi kostaks. Seda saab seadistada Bang & Olufseni Beoplay äpiga.

Vaata ka videot, kuidas oma kõrvaklappe esimesel korral seadistada:

Beoplay E8 kõrvaklappe saab proovida ja osta Bang & Olufseni salongist Endla 16, T1 Mall of Tallinn kaubanduskeskuses asuvast MySound2Go poest või www.miterassa.ee.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.