Bose blogi

Bose Soundlink Micro – boombox, mis mahub sinu taskusse

Kui tahad nüüd, õuehooajal endale korraliku bassiga kõlarit, mille võib kaasa võtta, mis kannatab ka vesisemat ilma ja mis mahub (suuremasse) taskusse, siis just nüüd tulebki juttu ühest sellisest seadmest, mis kõigile neile tingimustele vastab.

Bose Soundlink Micro on petliku välimusega. Võiks arvata, et selline pisike, Bluetoothiga kõlar teeb umbes sellist heli, nagu tavalised mobiilidega kasutatavad väiksed lisakõlarid – ilma kõrgete ja madalate sagedusteta, üsna lamedalt popmuusikat esitades. Kuid Bose kõlarite puhul võib kindlasti üllatuda. See, millised bassid väike seade esile suudab tuua, on ootamatu.

Valida võib kolme värvi vahel: traditsiooniline must, erk oranž või neutraalne hallikas-sinine. Sony Centeri poes maksavad ükskõik mis värvi mudelid 119 eurot.

Matkale võtmiseks või piknikule, jaanitulele, koolilõpureisile sobib see Bose kõlar samuti hästi – IPX7 reiting tähendab, et vesi ei tee seadmele midagi. Päris sukelduma küll minna ei tasu, kuid vihma, pritsmete, veejugade ja vettekukkumise eest kaitseb korpus kõlarit küll. Lisaks pehmendab kummine kest lööke ja vööklambriga saab seda mugavalt kinnitada nii vööle kui seljakoti külge. Kuna kinnitus on elastne, siis sobib see ka rattalenksule kinnitamiseks.

Kui Bose Soundlink Micro ripub raske seljakoti küljes või on veidi eemal ja mängib muusikat, siis saab seda ka häälkäsklustega juhtida nagu nutikõlarit. Siri ja Google Assistant on kuuldel. Mobiiliäpiga saab samuti juhtida ja kui soovid kellegi teisega muusikavalikut jagada, siis saab korraga sama kõlari külge üle Bluetoothi ühendada kaks mobiili.

Aku kestab kuus tundi, vastu võtta saab ka mobiilikõnesid, kuna seadmel on sisseehitatud mikrofon. Seega on tegemist lisaks veel mugava käed-vabad seadmega, mida matkates või välitöid tehes ikka vaja läheb.

Bose seadmed on müügil Bose Endla 16 Salongis või www.miterassa.ee.

Märksõnad: , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses