Cleveron Challenge'i blogi

Cleveron Challenge’i finalist Electric Recycle tegi hübriidratta taaskasutatud bambusest

Cleveron Challenge’il osalevad tiimid selgitavad, mille kallal nad töötanud on.

Teha taaskasutatud bambusest hübriidratas oli alguses uitmõte, mis tundus esmalt kui uskumatu unenägu. Mõttesse süvenedes mõistsime, et ideel on potentsiaali ning bambus on meie ideega ideaalselt kooskõlas.

Electric Recycle koosneb kergest bambusraamist ning võimsast elektrimootorist, mille ülim eesmärk on viia selle jalgratta sõitja ühest punktist teise stiilselt ja keskkonnasõbralikult.

Kolm kuud ratta ehitust, sadu tunde elektriratta rütmis ning suur hulk ajuressurssi, lahendamaks teele sattunud takistusi – kui sind kõnetab meie visioon ning panus selle teostamiseks, siis meil on Sulle viimane palve: HÄÄLETA finaalis Electric Recycle ratta poolt.

Võistlus ja lemmiktiimi poolt hääletamine

Tiimid on 4. märtsist alates arendanud elektrijalgratast, mis peab olema kuni 22 kilogrammi kaaluva massiga ning mille mootor tohib töötada ainult abimootorina väntamise ajal, kuid mootori võimsusele pole piiranguid pandud. Võistlusele kandideeris 17 tiimi, kellest 10 on jõudnud 8. juunil toimuvasse tootearendusvõistluse finaali. Võistluse peaauhinna võidab kõige kiiremini mäkke jõudnud ratta arendanud tiim, kuid eriauhinnad antakse parima disaini rakendajale ning Geenius.ee lugeja lemmikule, kes saab kõige rohkem lugeja hääli.

Hääleta oma lemmiktiimi poolt finaali Facebooki sündmusel klikkides väljavalitud finalisti Geenius.ee artiklile “meeldib”: https://www.facebook.com/events/366238433958023/. Finaal toimub Hansapäevade ajal, 8. juunil, Viljandis, Kõrgemäe tänaval kell 11.00-13.00.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.