Cleveron Challenge'i blogi

Cleveron Challenge’i finalist Küberfüüsikud on tegelenud taltsutamatu ratta taltsutamisega

Cleveron Challenge’il osalevad tiimid selgitavad, mille kallal nad töötanud on.

Tiim Küberfüüsikud on õpingute kõrvalt natuke ka rattaga tegelenud. Oleme pannud puuduolevad komponendid rattale külge. Panime tähele, et meie jalgratas on natuke taltsutamatu.

See küll sõidab, kuid mitte alati kahel rattal. Võimalik kaalu kokkuhoid saab seeläbi toimuda esiratta arvelt. On palju nalja ja vähem nalja saanud, arvukalt detaile on testimise käigus läbi põlenud ning vajaminevad peaksid jõudma vahetult enne võistlust kohale. Loodetavasti stardis näeme!

Võistlus ja lemmiktiimi poolt hääletamine

Tiimid on 4. märtsist alates arendanud elektrijalgratast, mis peab olema kuni 22 kilogrammi kaaluva massiga ning mille mootor tohib töötada ainult abimootorina väntamise ajal, kuid mootori võimsusele pole piiranguid pandud.

Võistlusele kandideeris 17 tiimi, kellest 10 on jõudnud 8. juunil toimuvasse tootearendusvõistluse finaali. Võistluse peaauhinna võidab kõige kiiremini mäkke jõudnud ratta arendanud tiim, kuid eriauhinnad antakse parima disaini rakendajale ning Geenius.ee lugeja lemmikule, kes saab kõige rohkem lugeja hääli.

Hääleta oma lemmiktiimi poolt finaali Facebooki sündmusel klikkides väljavalitud finalisti Geenius.ee artiklile “meeldib”:  https://www.facebook.com/events/366238433958023/. Finaal toimub Hansapäevade ajal, 8. juunil, Viljandis, Kõrgemäe tänaval kell 11.00-13.00.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.