Cleveron Challenge'i blogi

Cleveron Challenge’i finalisti Tii panevad liikuma Tesladest tuttavad akud

Cleveron Challenge’il osalevad tiimid selgitavad, mille kallal nad töötanud on.

Meie tiim on perekondlik ja valmistumine Cleveroni Challenge 2 võistluseks on meie jaoks üks ühine õhtune hobi. Elus tasub ikka väljakutseid vastu võtta ja vanus siin ei loe. Miks ei võiks vanaisa elektrirattaid ehitada ja lapselapsed rattale logo joonistada?

Jupphaaval kokkupandud Tii rattal on kerge ja tugev titaanist raam, paras portsuke samasuguseid akuelemente, mis ka Tesla liikuma panevad. Bafangi keskjooksu mootor, mida on täiendatud, et saada parimat võimalikku sooritust. Ratas on kiiresti mäkke tõusma timmitud omaloodud spetsiaalse tarkvara abil. Kõrgemägi, meie pere on valmis sind kiiresti vallutama!

Tutvu tiimi tootearendusega nende Facebooki lehel.

Võistlus ja lemmiktiimi poolt hääletamine

Tiimid on 4. märtsist alates arendanud elektrijalgratast, mis peab olema kuni 22 kilogrammi kaaluva massiga ning mille mootor tohib töötada ainult abimootorina väntamise ajal, kuid mootori võimsusele pole piiranguid pandud. Võistlusele kandideeris 17 tiimi, kellest 10 on jõudnud 8. juunil toimuvasse tootearendusvõistluse finaali.

Võistluse peaauhinna võidab kõige kiiremini mäkke jõudnud ratta arendanud tiim, kuid eriauhinnad antakse parima disaini rakendajale ning Geenius.ee lugeja lemmikule, kes saab kõige rohkem lugeja hääli.

Hääleta oma lemmiktiimi poolt finaali Facebooki sündmusel klikkides väljavalitud finalisti Geenius.ee artiklile “meeldib”: https://www.facebook.com/events/366238433958023/. Finaal toimub Hansapäevade ajal, 8. juunil, Viljandis, Kõrgemäe tänaval kell 11.00-13.00.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.