Elisa blogi

3 kingitust, mis on Apple’i fännidele justkui loodud

Apple MacBook’ide populaarsus on juba aastaid kasvutrendis olnud, kuid kuna ükski seade ei saa olla otsast otsani ideaalne, siis on ka Apple’il mitmeid lisavidinaid, mis teevad arvuti kasutamise veelgi efektiivsemaks ning mugavamaks. Miks mitte teha jõulude eel endale ise üks kink ja suurendada seeläbi oma produktiivsust.

Magic Mouse hiir

Apple Magic Mouse 2 on puutetundliku Multi-Touch pinnaga hiir, mis tähendab, et pealispind reageerib mitmetele erinevatele žestidele – ühe sõrmega saab üles-alla kerida ning kahe sõrmega sirvida fotode ja veebilehtede vahel, ühe- või kahekordse klõpsu tegemiseks sobib mis tahes koht hiirel. Kuigi tegu on juhtmevaba vidinaga, pole patareid enam USB-kaabliga laadimisvõimaluse tõttu vajalikud.

Airpods kõvaklapid

Arvuti taga töötamine ei pruugi alati jääda koduseinte vahele, seega kõrvaklappide olemasolu tuleb ainult kasuks, kui on soovi ümbritsevast eemale saada ja oma tegemistele keskenduda. Apple Airpods’ide kasutamise teeb lihtsalt asjaolu, et kui üks kord on juba ühendus loodud, siis edaspidi on need suutelised end ise sisse ja välja lülitama. Uus versioon võimaldab Siri’t aktiveerida läbi häälkäskluse ning ka nende aku kestab nüüd kuni viis tundi. Kui aku peaks siiski ootamatult tühjaks saama ning ka laadimiskarbi akutase on madal, siis saab seda laadida nii juhtme kui ka spetsiaalse laadimismati kaudu.

Magic Keyboard klaviatuur

Uue disainiga juhtmevaba klaviatuur on kasulik abivahend kõikidele Mac’i kasutajatele, kes arvutit peamiselt kirjutamiseks kasutavad. Numbriklaviatuuri osa teeb mugavaks ka arvutustabelite täitmise. Bluetooth-ühenduse abil saab seda mugavalt kasvõi põlvedele toetada või mõnes muus meelepärases asendis tööd teha. Apple Magic Keyboard’i sisseehitatud aku kestab üle kuu, kuid vajaduse korral käib laadimine läbi Lightning kaabli.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.