Elisa blogi

3 nutikat vidinat ja teenust, mille peaksid kohe autosse hankima

Talve saabudes hakatakse aina enam jala käimise asemel liikuma autoga. On olemas mitmeid vidinaid, mis ka kiire autoreisi veelgi mugavamaks muudavad, kuid mis need on ja kuidas need kasuks tulevad?

Auto kiirlaadija

Telefoniakusid tehakse aina vastupidavamaid, kuid siiski kipuvad need külmemate ilmadega kiiremini tühjenema, eriti kui mõni navigeerimisäpp samal ajal töös on. Samsungi auto kiirlaadija koos USB-C kaabliga kasutab AFC-tehnoloogiat, millega saab lausa kaks seadet kiiresti täis laadida.

Telefonihoidja

Telefoni autokinnitus on pea asendamatu vidin salongi, kui ees on mõni pikem sõit ja on vaja teejuhiste saamiseks või muusika vahetamiseks kiiresti telefonile ligi pääseda. Samsungi autohoidik, millesse mahuvad telefonid laiusega 55 – 85 mm, kinnitub iminapaga kas auto tuuleklaasile või armatuurlauale ning reguleeritava varre abil saab seda hõlpsasti sobiva nurga alla sättida.

Elisa Raamat

Elisa Raamat ei ole küll vidin, kuid siiski on see suurepärane äpp pikkadeks reisideks, kui muusika kuulamine tundub sisutühi ja tahaks ennast harida. Rakenduses on üle 2500 eestikeelse raamatu ja ajakirja, mida autosõidu ajal iselugeja sulle ette loeb, et pilk teelt kõrvale ei kalduks. Elisa Raamatuga saavad liituda ka Telia ja Tele2 kliendid ning raamatute lugemiseks või kuulamiseks ei ole internetiühendus vajalik.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.