Elisa blogi

3 paari mürasummutavaid klappe, mis sind maailmast ära lõikavad

Foto: Shutterstock.

Kogu ümbritsevast maailmast eraldumine igapäevatoiminguid tehes võib osutuda tihtipeale keeruliseks, sest isegi kõrvaklappidest muusikat kuulates tekib laulus vaiksemaid kohti, mille ajal kogu müra kuulda on. 

Siinkohal tulevadki appi mürasummutavad klapid, mis teevad vaikuse nautimise võimalikuks ja seetõttu olemegi välja toonud kolm valikut, mis Elisa e-poes saadaval on.

Harman Kardon FLY ANC

Harman Kardon FLY ANC näol on tegemist uhkete mugavate kõrvaklappidega, mis on mürasummutuse aktiveerimisel 20-tunnise kasutusajaga, ilma lausa 30-tunnisega.

Klapid suudavad summutada kõik keskkonnast tulevad helid, kusjuures selle jaoks ei pea helitase üldsegi põhjas olema – FLY ANC suudab tühistada segavad helid ka minimaalse volüümi juures.

Klapid tagavad rikkaliku ja nauditava heli koos võimsa bassiga, kuid mis ei kostu klappidest välja. Samuti saab läbi rakenduse heliseadeid oma eelistustele vastavalt kohandada, et tagada parim kuulamiskogemus.

JBL Tune 600BTNC

JBL’i juhtmevabad kõrvapealsed klapid on aktiivse mürasummutusega, mis suudavad 12-tunnise kasutusaja jooksul ära summutada nii liikluses toimuva kui ka rahvarohkes kohas oleva sumina.

Häirivate häälte asemel saab kuulata hoopis Pure Bass kvaliteetheliga muusikat. Funktsioonide poolest pakub JBL hands-free võimalusi – telefonikõned, Siri ja Google Now.

Disaini poolest on kõrvaklapid kaalult kerged ning kokkuvolditavad, seega ei jää need ei kasutamise ega kaasaskandmise protsessi käigus liiga massiivseks. Kõigi värvieelistusi arvestades on antud mudel saadaval nii roosas, valges, mustas kui ka tumesinises toonis, et igaüks oma lemmiku leiaks.

Samsung Galaxy Buds Live

Uued Samsung Galaxy Buds Live kõrvaklapid ei ole küll eelnevalt väljatoodutega võrreldes kõrvapealsed, kuid nende uudne tehnoloogia ei jää sellegipoolest alla. Need summutavad 98% taustamürast ja tagavad mitmemõõtmelise heli koos sügava bassiga.

Mugavalt kaasaskantavad klapid istuvad ergonoomiliselt kõrvas ja neid on oma väikeste mõõtmete poolest lihtne igale poole kaasa võtta. Värvidest on Samsung välja tulnud musta, valge ning pronksja versiooniga, sest nende suurusest hoolimata paistavad need siiski kaugelt silma.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.