Elisa blogi

3 tehnoloogiaseadet, mis su kodus kindla peale olla võiks

Iga kodu on juba täitunud kevade ootusega, kuid siiski võib olla tunne, nagu midagi oleks veel puudu. Millised seadmed suudaksid igapäevatoimetused sel meeldivamaks teha ja lubaksid rohkem esimeste päikeseliste ilmade nautimisele keskenduda?

Robottolmuimeja

Enne külaliste tulekut on alatihti käed ja jalad tegemist täis ning aega koristamiseks napib. Xiaomi Mi robottolmuimeja võtab selle ülesande meeleldi enda peale ja alustab koristamist kohe, kui äpi kaudu on käsk antud.

12 sensori ja 3 protsessori abil leiab tolmuimeja kodule sobivaima koristusteekonna ning puhastab kõik vajalikud pinnad vastavalt vajadusele kas vaikses-, standard- või turborežiimis. Robottolmuimeja 5200 mAh aku tagab seadme 2,5-tunnilise tööaja, seega pole põhjust muretseda ka koristusprotsessi poolelijäämise pärast.

UHD-teler

Kaasaegne televiisor on kodudes nii vaatamiselamuse saamiseks kui ka kauniks sisustuselemendiks. 70-tollisest Samsung UHD telerist on jõulufilmide vaatamine tõeline nauding – 4K UHD lahutusvõime tagab kontrastsed värvid ja pisidetailide teravuse ning HDR-i abil on ka kõige tumedamad stseenid selgelt nähtavad.

Telerit saab läbi mobiiliseadme hõlpsasti juhtida ja Apple Airplay võimaldab iPhone’i, iPad’i ja MacBook’i kasutajatel soovitavat sisu telerist esitada, olgu selleks siis muusikapala, videoklipp või hoopis foto mõnest kaunist maalist.

Nutikaal

Xiaomi kehakoostise kaalu abil on lihtsam oma progressil silma peal hoida, sest kõik 10 mõõdetud näitajat, sealhulgas näiteks lihasmass, rasvaprotsent ning kehamassiindeks, saadetakse otse Mi Fit äppi. Kaalule saab salvestada kuni 16 eri inimese profiilid ja seejärel tuvastab kaal automaatselt inimese, kes kaalule on astunud.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses