Elisa blogi

7 efektset DJI Mavic Airi videot, mis näitavad, milleks see droon suuteline on

Elisa e-poes on müügil DJI droon Mavic Air, millega saab teha kauneid õhuvideoid ja lennata mitme kilomeetri kaugusele. Üks maailma vastupidavamatest droonidest kannatab ära nii okste raginal põõsasse sõitmise, külge riputatud lisaraskuse kui isegi kokkupõrke õhupallist tehtud veepommiga. Vaata nendest videotest, milleks see õhusõiduk veel suuteline on.

Drooni kiusamine läks korda: eriti vastupidav lennumasin

Selles videos näidatakse, kuidas DJI Mavic Air saab hakkama erinevates rasketes olukordades, kuhu oskamatud (või pahatahtlikud) kasutajad lennumasina saadavad. Kas droon tuleb toime külge riputatud veepudeliga? Mis juhtub, kui täie hooga põõsasse lennata? Kas kotitabamus toob masina alla? Mitmed ekstreemsed testid tõestavad, et masin on üsna sitke ja peab vastu ka väga karmides tingimustes.

Lendab ka paari kilomeetri kaugusele ja tuleb ise koju tagasi

Ehkki DJI Mavic Air suhtleb maa peal oleva piloodiga üle WiFi, on selle leviulatus tänu spetsiaalsele tehnoloogiale hoopis suurem kui tavalise WiFi võrgu leviala. Kui kaugelt veel lennumasinaga ühenduse saab? Siit videost saab teada.

Imelised vaated: DJI Mavic Air Pariisi kohal

Droonidega on meil nüüd võimalus näha tuntud kohti hoopis uue nurga alt, mida ei saa üles võtta ei maa pealt ega helikopterist. Need imelised kaadrid on tehtud DJI Mavic Air´iga.

Hingematvad maastikud: mäed ja udused orud

Veel üks video, mis filmitud 4K pardakaameraga – kuna lennumasin suudab end väga täpselt paigal hoida ja sujuvalt edasi kulgeda, pole vaja hiljem arvutis hakata videot töötlema, et pilti stabiilsemaks muuta.

Saarema loodus ja majakad linnu- ehk droonilennult

DJI Mavic Airiga on üles võetud mitmed Eesti tuntud vaatamisväärsused. Siin on üks lühike klipp Saarema sümbolmaastikest.

Kaunis Oru park droonikaameras

Oru park on ilus ka maapinnal jalutades, kuid õhust paistab see hoopis teistsugune. Üle pargi lendas DJI Mavic Air.

DJI enda müügivideo: nii filmib Mavic Air erinevates olukordades

Kui DJI uus droon välja tuli, tutvustati seda efektse videoga. Muidugi on selle materjal samuti lennumasina enda pardakaameraga filmitud.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.