Elisa blogi

Droonide mäng: milline lennumasin võtta ja milline jätta?

Droonid on ei tohiks olla enam võõras teema kellelegi, sest viimaste aastate jooksul on need palju populaarsust kogunud. Nüüd aga on suvi käes ning sestap oleks ehk aeg mõelda ka ise drooni soetamisele, kuna miski muu ei aita paremini jäädvustada ilusaid ja tähendusrikkaid hetki. Turul on saadaval erinevaid õhusõidukeid ning seetõttu on lihtne leida midagi nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

DJI Mavic 2 Pro

Mitmekümneid funktsioone omav Mavic 2 Pro on droonientusiastide, professionaalide ja reisisellide tõeline unistus – video resolutsioon kuni 4K, 20-megapiksline Hasselblad kaamera, liikumiskiirus kuni 72 km/h, 31-minutiline lennuaeg ja veel palju muud märkimisväärset. Olenemata kõigest on drooni siiski äärmiselt lihtne kasutada ja aerofotograafia saab läbi selle endale uue tähenduse.

DJI Mavic 2 Zoom

DJI Mavic 2’le omaselt on sellel 6000-meetrine töökõrgus, mille abil saab jäädvustada dünaamilisi kaadreid, kuid tihtipeale võib jäädvustust sooviv objekt olla lähedalt ligipääsmatu. Sellisteks juhtudeks on parim lahendus DJI Mavic 2 Zoom, mille 4x suurendus ja 2x optiline suurendus võimaldavad saada pildile kõik, millele liiga lähedal olemine poleks võimalik. Droonil on 12-megapiksline kaamera ja parema kvaliteedi tagab 4K video lahutusvõime.

DJI Ryze Tech Tello

Mikrodroon, mille lennutamine on nii lihtne, et sellega saavad hakkama isegi lapsed. Peamiselt algajatele mõeldud pisike DJI Ryze Tech Tello omab kokkupõrke andurit ja kukkumiskaitset ning suudab lennata 13-minutilise lennuaja jooksul kuni 100 meetri kaugusele. 5-megapiksline kaamera, 720p HD videopildi otseedastus, elektrooniline pildistabilisaator ja Inteli protsessor annavad igale kasutajale võimaluse jäädvustada unustamatuid hetki ning jagada neid sotsiaalmeedias ka teistega.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.