Elisa blogi

Elisa Elamus sai täna uue, võimeka ja disainiauhinna võitnud TV-puldi

Elisa Elamusega liitus tänasest uus, võimekas ja maineka Red Dot-i disainiauhinna võitnud telepult.

6. detsembrist on Elisa klientidel võimalik Elisa Elamust nautida uue ja moodsa järgmise põlvkonna telepuldiga, mis on ergonoomiline ja intuitiivse nupupaigutusega, eelmisest mudelist õhem ning selle tagakülg on kaetud stiilse mati musta kummiga, mis takistab libisemist.

Puldi valimisel peeti eelkõige silmas klientide vajadusi ja kasutajakogemust Elisa Elamuse maailmade keskkonnas ning mugavamaks kasutuseks.

Puldil on oma eelistuste märkimiseks ka südame logoga „meeldimise“ nupp.

„Ühe nupuvajutusega on meie klientidel võimalik edaspidi kõik armsaks saanud filmid, saated ja seriaalid lisada Minu maailma keskkonda. Sealt leiab vaataja edaspidi kõik endale meelepärase sisu lihtsalt ja kiirelt üles,“ ütles Elisa TV teenuste valdkonna juht Silver Soomre.

Lisaks võitis uus pult tänavu maineka Red Dot´i disainiauhinna. „Edu võistlusel on tunnistuseks toote kõrgele disainile ja kvaliteedile ning näitab, et ettevõtted on õigel teel loomaks midagi, mis on palju enamat kui lihtsalt ilus lahendus,“ sõnas Red Dot´i auhinna looja Peter Zec.

Uus pult on olemas komplektis teleteenustega kõigile tulevastele Elisa Elamuse klientidele. Praegused kliendid saavad puldi soetada Elisa veebipoest või esindusest.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.