Elisa blogi

Elisa hakkas müüma maailma populaarseimat mängukonsooli PlayStation 4

Elisa hakkas esimese Eesti telekomioperaatorina täna oma e-poes müüma maailma kõige populaarseima mängukonsooli PlayStationi uusimaid mudeleid PS4 ja PS4 Pro. Septembri lõpus avaneb huvilistel võimalus koos konsooliga soetada ka selle aasta oodatuim videomäng FIFA 18.

“Elisa soovib olla klientidele esimeseks valikuks meelelahutus- ja kommunikatsiooniteenuste osutamisel ning maailma kõige populaarseima mängukonsooli lisandumisega meie tootevalikusse saame pakkuda klientidele koduse meelelahutuse täislahendust,” ütles Elisa ja Starmani juhatuse liige Andrus Hiiepuu. “Alates lansseerimisest 2013. aastal on kogu maailmas ostetud ligi 65 miljonit PS4 ehk kaks kolmandikku kõikidest sel ajal soetatud konsoolidest.”

Septembri lõpus tuleb globaalselt müüki läbi aegade üks edukamaid videomänge FIFA 18, mida on juba enne ametlikku väljatulekut kiidetud märgatavalt paranenud graafika, mängujooniste ja taktika planeerimise ning staarmängijate individuaalsete oskuste kujutamise eest. “Kõigil jalgpallifännidel ja mänguentusiastidel on võimalus soetada FIFA 18 ja PS4 konsool alates 29. septembrist Elisast ühispakkumise raames erihinnaga,” märkis Hiiepuu.

PS4 perekonna mängukonsoolide eeliseks ja populaarsuse põhjuseks on ühelt poolt kõige laiem videomängude valik, seda nii allalaetavate kui ka üle võrgu striimitavate mängudena. Ostukeskkonnas PlayStation®Store pakutav mängude valik täieneb iganädalaselt ning lisaks pakutakse ka valikut eksklusiivset sisu, näiteks kriitikutelt ja mängijatelt ülikõrgeid hindeid saanud Uncharted sarja.

Samuti iseloomustab PS4 ja mullu turule tulnud PS4 Pro konsoole väga tõetruu ekraanigraafika, kiirus, dünaamiline mängukogemus ning nutikas sisu. PlayStation App rakendusega saavad mängijad kasutada oma iOS ja Android nutiseadmeid nn teise ekraanina, mille abil saab tutvuda näiteks mängusiseste esemetega ja jälgida teiste kasutajate mängude ülekandeid, aga ka osta uusi mänge ning neid oma konsoolile alla laadida.

“Üha enam kogub mängijate seas populaarsust ka võimsam mudel ehk PS4 Pro, mille osakaal kõigist müüdud PS4 perekonna seadmetest on juba 20%,” lisas Andrus Hiiepuu. “PS4 Pro eelisteks on võimekus esitada 4K sisu nii mängude endi näol kui ka 4K-filmide vaatamise võimalust näiteks Youtube’s või Netflixis ning kes on koju juba soetanud 4K HDR pilti edastava teleri, valib pea alati ka PS4 Pro.”

Sony PlayStation 4 (500 GB mälumahtu) jaehind on 329 eurot ja PlayStation 4 Pro (1 TB) jaehind 449 eurot. Mõlemaid seadmeid on võimalik soetada ka 36-kuulise intressita osamaksetena, mis teeb PS4 igakuiseks makseks 9,14 ja PS4 Pro puhul 12,47 eurot. E-poest ostetud kaup saadetakse 1-3 tööpäeva jooksul tasuta ükskõik millisesse Eestis asuvasse SmartPOSTi pakiautomaati, soovi korral on võimalik tellida saadetis kulleriga koju.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.