Elisa blogi

Elisa kutsub töörutiini murdma ja ootab sel neljapäeval kõiki linnakodanikke Ülemiste Citys asuvasse välikontorisse

Et mitte veeta Eesti kliimas neid väheseid (kuid ilusaimaid) suvepäevi kontoris arvutilaua taga, kutsub uudsete tööviiside eestvedaja Elisa kõiki linlasi nautima välikontori võlusid.

Tööportaali CVKeskus.ee hiljuti avaldatud uuringust selgus, et 77 protsenti eestimaalastest on valmis vahetama praegust töökohta, kui nad saaks tööpakkumise, millega kaasneks võimalus töötada kodust. Pea pooled (41 protsenti) vastanutest võtaksid kõhklematult kohe uue töö samal ametikohal vastu.

Elisa personalijuht Kaija Teemägi nõustub arvukate avaldatud uuringutega, mis näitavad, et töötajad on ettevõttes rahulolevamad, kui neil on võimalik oma tööaega ja -kohta vajadusel valida. „Üha enam ootavadki töötajad tööandjalt tööaja- ja töökohapaindlikkust ehk teisisõnu võimalust töötada igalt poolt, näiteks kodust, suvilast, kohvikust.“

Samas CVKeskuse uuringust selgus, et kõigest seitse protsenti vastanute tööandjatest võimaldab juba praegu töötada vajadusel kodukontorist.

Selleks, et kuuluda 7 protsendi eestimaalaste hulka, tule ja proovi kogu kollektiiviga järgi, kuidas on teha tööd väljaspool kontorit.

Elisa välikontor on avatud kell 10-15 Ülemiste City linnakus Lõõtsa 5 hoone taga asuval pargialal (Sepapaja Selveri park). Kõigil soovijatel on isikut tõendava dokumendi alusel võimalik laenata ka Elisa mobiilse interneti netipulk või taskuruuter. Lisaks pakub Smartcafe  kõigile laenutajatele tasuta kohvi.

Rohkem infot välikontori kohta leiad Elisa Eesti facebooki lehelt.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.