Elisa blogi

Elisa pakub kuu lõpuni internetti, ruuterit ja sülearvutit eriti hea hinnaga

Foto: Shutterstock.

Kuigi ametliku suve alguseni on veel aega, on ilmad juba soojad ja aina rohkem lähevad inimesed maale puhkama või võtavad ette Eesti-siseseid reise. 

Kaugtöö on praeguses olukorras eriti soositud ning seetõttu ei saa ka tööülesanded teises keskkonnas täitmata jääda – sellisteks puhkudeks ongi Elisa välja tulnud uue pakkumisega, et tagada maksimaalne vabadus ja liikuvus.

Kuni 30. juunini on Elisa eraklientidele käimas kampaania “Ainult vippidele”, mis hõlmab endas nii kasulikke eeliseid kaugtöö tegijatele kui ka lisakingitusi.

Piiramatud võimalused Baltikumis ja Põhjamaades koos Huawei taskuruuteri ja Lenovo sülearvutiga pakuvad meeldivat töökogemust kus tahes.

Uus VIP-pakett pakub kasutajale parimaid lahendusi: piiramatu andmete alla- ja üleslaadimise kiirus ning piiramatu mobiilse interneti maht, mis tulevad eriti abiks siis, kui väikesele puhkusele minnes WiFi võrgus viibida pole võimalik, kuid töö vajab sellest olenemata tegemist.

Piiramatu andmemaht on määratud võrkudes kasutatav nii Eestis, Lätis, Leedus, Soomes (sh Ahvenamaal), Rootsis, Norras kui ka Taanis ning kasutada saab selliseid mobiilse interneti sagedusi nagu 2G; 3G; 3,5G ja 4G.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.