Elisa blogi

Elisa reisikindlustus: tunne end turvaliselt kogu maailmas

Elisa teeb sinu elu kergemaks, pakkudes reisikindlustust juba kuutasu sees. Foto: Shutterstock.

Puhkusele minnes on mõistlik teha endale reisikindlustus, et vältida ootamatuid kulutusi ning tunda end reisi vältel turvaliselt. Elisa teeb sinu elu kergemaks, pakkudes reisikindlustust juba kuutasu sees. 

Nii oled kaitstud kõikvõimalike juhtumite vastu alates reisitõrkest kuni pagasikaotuseni. Pakettides sisalduv reisikindlustus katab vajadusel terve sinu pere vabaaja- ja puhkusereisid aastaringselt ja igal pool maailmas. 

Ootamatud ravikulud

Reisil võib juhtuda erinevaid õnnetusi, mis võivad olenevalt riigist kujuneda väga kulukaks. Reisikindlustusega kantakse sulle muuhulgas meditsiinilisest seisukohast vajalikud ravikulud kuni 100 000 euro ulatuses, mis tekivad reisil väljaspool Eestit ootamatu haigestumise või muu õnnetusjuhtumi tõttu. 

Lisaks hüvitatakse ka õnnetusest või haigestumisest tingitud transpordikulud, mis on vajalikud, et toimetada kindlustatud isik lähimasse raviasutusse. Arsti ettekirjutusel makstakse kinni ka erakorraline transport Eesti raviasutusse.

Kui transport hilineb 

Üsna sageli tuleb reisides ka ette olukordi, kus transport hilineb või lükkub väljasõit edasi. Kui sa end kindlustanud ei ole, võib uute piletite soetamine viimasel hetkel minna üüratult kalliks maksma.

Ühendusreisist mahajäämise kindlustus katab piletivahetuse kulud sellisel juhul, kui kindlustatud isik hilineb transpordivahendile, mis ei ole reisi esimene transpordivahend. Selle põhjuseks võib olla näiteks tehniline rike või teise või järgneva transpordivahendi hilinenud saabumine või ilmastikuolud.

Reisikindlustuse kohta saad lähemalt lugeda siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.