Elisa blogi

Elisa tõi jõuludeks turule uue teenuse, mis võimaldab otse nutitelefonist head soovid ja kaunid pildid päris postkaardiga lähedastele teele panna

Elisa tuli välja uue teenusega, millega on võimalik kõigil tervitada oma lähedasi originaalse postkaardiga, mille pildi saab valida nutitelefonist või arvutist. Lahendus on valminud Elisa ja idufirma MyPrint koostööna ning võimaldab kõigest paari klikiga luua kaardi ning panna selle ka kohe lähedastele teele.

„Tihtilugu jäävad südantsoojendavad jäädvustused meie nutiseadmetesse ning Messengeris piltide saatmine ei asenda kunagi seda rõõmu, kui postkasti avades ootab ees päris kaart,“ ütles startupi MyPrint projektijuht Monika Kirss.

Elisa postkaardi veebilehelt on võimalik jõuludeks saata armas perepilt, jäädvustus või hoopis postkaart reisilt, mis jõuab kordades kiiremini kohale kui välismaalt saates. „Nagu iga uue lahenduse analüüsis, küsime eeskätt klientide arvamust ja nõnda tegime ka siin. Aina digitaliseeruvas maailmas hindavad üllatavalt paljud kliendid siiski teatud pidepunkte vanade traditsioonidega“, sõnab Elisa uute teenuste valdkonna juht Kertu Popp.

Teenust kasutades ei pea klient muretsema margi või postkontori leidmise pärast. Tuleb laadida üles vaid sobiv pilt ja kirja panna saaja andmed ning personaalne tervitus. Seejärel suunatakse klient tasuma ning postkaart lähebki teele.

Personaalse postkaardi hind on 3,25 EUR. „Juhul kui kliendid lahenduse hästi vastu võtavad, saame tänasele lihtsale lahendusele lisada ka uusi põnevaid lisasid. Postkaarti saavad saata kõikide operaatorite kliendid,“ kinnitas Popp.

Postkaardilahendus tuli turule koostöös Elisa UP tiimiga. Elisa UP aitab idufirmadel lihtsamalt suhelda suurettevõttega ning on kiirtee ühise piloodi, teenuse või mentorsessioonini Elisaga. „Elisa UP tiimiga saab isiklikult tutvust teha jaanuaris toimuval sTARTUp day konverentsil Tartus, kuhu ootame järgmisi uusi koostööpartnereid,“ lisas Popp.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.