Elisa blogi

Elisas on tänasest eksklusiivselt saadaval uued Sony Xperia 10 ja 10+ nutitelefonid

Alates tänasest, 6. märtsist on Elisa veebipoes eksklusiivselt müügil Sony värskelt ilmavalgust näinud 21:9 kuvasuhtega nutitelefonid Xperia 10 ja 10 Plus.

Hiljuti Barcelonas toimunud Mobile World Congress 2019 konverentsil tutvustas Sony oma verivärskeid nutitelefone Sony Xperia 10 ja 10 Plus, mis on ainulaadsed oma suure 21:9 ekraanisuhte ning suure ekraani poolest. Sony uued nutitelefonid on tänasest Eestis eksklusiivselt Elisa veebipoes ja esindustes müügil.

Uued Xperia 10 ja 10 Plus nutitelefonid on varustatud äärest ääreni ekraaniga 21:9 ekraanisuhte ja Full HD+ resolutsiooniga. Uut tüüpi ekraanil on mugav teha produktiivsust nõudvaid töid ning tarbida ka multimeediat. Väiksem Xperia 10 on varustatud kuue- ning suurem mudel kuue ja poole tollise ekraaniga. Nutitelefoni mugavamaks kasutuseks saab ekraanil kuvada samaaegselt kahte erinevat rakendust.

Tehniliste omaduste poolest on mõlemad telefonid peaaegu identsed, kuid Xperia 10 Plus mudelil on mõnevõrra võimekam protsessor, parem kaamera, rohkem mälu ja suurem aku.

Telefonid tulevad kahe tagumise kaameraga, mis võimaldavad jäädvustada videoid 21:9 ekraanisuhtega ja 4K resolutsioonis. Nii esi- kui tagumised kaamerad on varustatud Sony pildistabilisaatoriga, et jäädvustatud hetked oleks isegi liikudes võimalikult selged. Lisaks on Xperia 10 Plus mudeli tagumisel kaameral kahekordne optiline suum.

Nii Xperia 10 kui 10 Plusi ekraanid on kaitstud Gorilla Glass 5 kriimustuskindla klaasiga ja telefoni tagumist külge katab vastupidav alumiiniumist korpus.

Sony Xperia 10 on tänasest müügil üle Eesti Elisa esindustes ja veebipoes hinnaga 349 € ja Xperia 10 Plus 429 €.

Vaata uue telefoni Xperia 10 Plus tutvustust:

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.