Elisa blogi

Interneti kasutamine välismaal muutub alates maist oluliselt soodsamaks

Foto: (CC) Igor Link / Pixabay

Alates esimesest maikuust muutub interneti kasutamine välismaal klientidele veelgi soodsamaks, sest Elisa suurendab internetipiletites andmesidemahtu kuni 2,6 korda.

Internetipiletid on lühikese ajaga leidnud klientide heakskiidu. Alates esimesest maist 2018 muutub aga interneti päeva-, nädala- ja kuupileti kasutamine veelgi mugavamaks, mitmekülgsemaks ja soodsamaks.

Edaspidi saavad kliendid, kelle sidepakett ei sisalda vastava sihtkohariigi paketisisest andmemahtu, välisriiki sisenedes SMSi, millelt leiavad otselingi Elisa iseteenindusse. Link viib kliendi piletikeskkonda, kus saab valida, millise hinnakirja ja –mudeli alusel soovivad nad mobiilset internetti välismaal tarbida.

Iseteeninduses kuvatakse neli valikut alates ühest päevast, nädalast ja kuust ning lõpetades mahupõhise arveldusega. Ajapõhised piletid hakkavad kehtima koheselt peale tellimist. See tähendab, et päevapilet kehtib aktiveerimise hetkest 24 tundi, nädalapilet 168 tundi jne. Lisaks sellele on iseteeninduse külastuseks vajaminev esmakordne andmeside kliendile tasuta.

Internetipiletite muudatusega kasvab seniste Euroopa ja Venemaa päevapiletite maht ning hinnad jäävad samaks. Euroopa päevapiletiga saab sama hinna eest varasema 400 MB asemel nüüd kasutada 500 MB ja Venemaa piletiga 150 MB asemel 400 MB andmemahtu päevas. Lisaks tõuseb Venemaa nädalapileti maht 500 MB pealt koguni 1 gigabaidini.

Elisa internetipiletit saab alates maist kasutada ka uues riigis – Šveitsis. See avab emaskordselt võimaluse Elisa klientidel tarbida Šveitsis internetti soodsalt ja kontrollitult.

Koos esimesest maist jõustuvate internetipiletite muudatustega uuenevad ka Elisa Eesti AS-i üldtingimused. Elisa viib andmekaitsealased tingimused kooskõlla muutunud Euroopa Liidu isikuandmete kaitse üldmäärusega (tuntud ka kui GDPR).

Tingimuste muutmine ei too kliendile kaasa olulisi sisulisi muudatusi Elisa teenuste igapäevases kasutamises, kuid klientide andmekaitsele pööratakse veelgi enam tähelepanu ning täpsustatakse kliendi õigusi andmetega tutvumise, andmete kustutamise ning andmete ülekandmise osas. Uuendatud dokumentidega on Elisa klientidel võimalik tutvuda kodulehel www.elisa.ee alates 24. aprillist.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.