Elisa blogi

Kuidas oma suviseid seiklusi igas olukorras jäädvustada?

Suve saabudes tekib kõigil hetkeks rohkem vaba aega ning kiire elutempo korral võivad toredasti veedetud ajad ununeda. Seikluskaamera aitab selle probleemi lahendada, sest see on valmis jäädvustama nii suurimad kui ka väikseimad seiklused, mida hiljem sõpradega jagada ning ise meeldetuletuseks vaadata. Ent kui tekib kahtlus, kas peaks ka endale selle imevidina soetama, siis allpool on selleks mõned põhjused.

Kaal ja kompaktsus

Kuigi kaamerate kaal on aastatega vähenenud, siis olukordades, kus on vaja seigelda võimalikult väikese pagasiga, on mahuka aparaadi kaasavõtmine siiski liiast. See-eest mahuvad enamik seikluskaameratest peopessa ära, niisiis saab selle kõigest hoolimata kaasa võtta ja kaunid hetked pildile püüda.

Piltide ning videote kvaliteet

Ekstreemsetes situatsioonides on oluline, et kaamera säilitaks pildi või kaadri stabiilsuse ning muidugi ka hea kvaliteedi, mille abil nähtut ja kogetut hiljem teistele näidata. Seikluskaamerate valikust leiab nii erinevatesse hinnaklassidesse kuuluvaid kui ka erinevate otstarvetega seadmeid, kuid suurem osa neist peidab endas ikkagi uskumatul hulgal funktsioone, mille abil jäävad mälestuseks kristallselged videod ja värvikirkad fotod.

Laialdased kasutusvõimalused

Seikluskaamera suurim plusspool on selle mitmekülgsus – kasuta kas või vees, lumes, looma turjal, kiivril, taevas või lausa maa all. Selleks pakub suurem osa brände suurt lisatarvikute valikut, mille abil saab kaamera igale poole kaasa võtta. Pöörastest olukordadest olenemata kestab seikluskaamera veel mitmeid aastaid, sest just vastupidavus on seikluskaamerate võti.

Kui see tekitas huvi, siis Elisa e-poes on saadaval tugeva ja veekindla korpusega kompaktne GoPro HERO7 Silver, mis peaks vastama iga asjahuvilise nõuetele ning jäädvustama vapustavaid hetki igas olustikus.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.