Elisa blogi

Lapsed versus lemmikloomad: millised on eestlaste seas popimad postkaardid?

Elisa uuris pühadeperioodil oma Facebooki fännide käest, milliseid fotosid nad sooviksid postkaardina enda lähedastele saata.

Üleskutsele reageeris üle 4000 inimese ja statistikast selgus, et eestlastele meeldib üle kõige jagada lähedastega pilte loodusest, loomadest, pühadest ja perekonnast.

Enim jagati postkaardiväärilisi pilte loodusest. Lausa 1098 pilti laekus kaunitest vaadetest, olgu selleks siis lumine väli või päikeseloojang koduaknast.

Jõuluteemalisi jäädvustusi oli 759 ja nende hulgast leidis nii ehteis koduseid jõulupuid kui ka armsaid perepilte päkapikumütsidega. Esikolmikust ei puudunud mõistagi ka pere lemmikud: 297 inimest saadaksid postkaardi oma koerast ja 246 kassist. Meeleolukad reisipildid ja jäädvustused pere kõige pisematest väärisid samuti päris postkaardina trükkimist. Laste pilte jagaks lähedastega postkaardina 375 inimest.

„Kuigi nutitelefonid on muutnud kvaliteetsete ja kaunite fotode tegemise lihtsaks, jäävad paljud neist siiski galeriisügavustesse telefonis. Selleks, et ilu oleks lihtsam jagada ja pildid jõuaksid ka sotsiaalmeediakanalitest kaugemale, lõi Elisa postkaardi lahenduse,“ kommenteeris teenuse sündimislugu Elisa uute teenuste valdkonna juht Kertu Popp.  

Nii saab otse veebilehelt saata lähedastele armsa perepildi või hoopis postkaardi reisilt. Samuti teeb see sünnipäeva või sõbrapäeva puhul personaalse tervituse saatmise eriti lihtsaks.

Teenust kasutades ei pea klient muretsema margi või postkontori leidmise pärast. Tuleb laadida üles vaid sobiv pilt, kirja panna saaja andmed ning personaalne tervitus. Seejärel suunatakse klient tasuma ning postkaart lähebki teele.

Juhul kui kliendid Elisa Postkaardi hästi vastu võtavad, on plaanis tänasele lihtsale lahendusele lisada ka uusi põnevaid lisasid. Postkaarti saavad saata kõikide operaatorite kliendid.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.