Lõunakeskuses avatakse uudset teenindus- ja ostukogemust pakkuv Elisa esindus

Moodsa kontseptsiooni ja kaks korda suurema teenindussaaliga Elisa Lõunakeskuse esindus avab käesoleval laupäeval külastajatele uksed. Uudset teenindus ja ostukogemust pakkuv pood toob klientidele laiema toote sortimendi ning parema keskkonna töötajatele.

Elisa jaemüügi valdkonna juht Anu Eha sõnas, et Lõunakeskuse esindus on järjekorras teine, mis sai põnevama ja meelelahutuslikuma välimuse.

“Uues esinduses on rohkelt uuendusi ja kõik on külastajale käe-jala juures ning lihtsasti kogetav. Varasemaga võrreldes on esinduses väljas senisest suurem ja rikkalikum tootevalik. Seadmed ei asu klaasi taga või kappides, vaid paiknevad müügisaali demolaual, kus kliendid saavad ise nendega tutvuda. Lisaks on väljas ka nutitelefonide tippklassi lipulaevad.”

Elisa eesmärgiks on innustada inimesi elama põnevamat elu. Seda kontseptsiooni toetab heledates toonides müügisaal, ruumi täidavad erinevad digitaalsed ekraanid ja valgustust saab muuta vastavalt meeleolule. Ekraanidele kuvatakse klientidele pakkumisi ja tutvustavat infot toodete ja teenuste kohta. Lisaks on klientidele ka mugavad istumisalad, kus on mõnus jalga puhata.

Uue esinduse kontseptsiooni väljatöötamisse kaasas ettevõte aktiivselt ka oma töötajaid. Selleks, et esinduses oleks mõnus ja mugavam töötada, küsiti esinduse inimestelt tagasisidet.

“Uus esindus on pindalalt ligi kaks korda suurem ja mugavam. Töölauad on nüüd ergonoomilisemad ja klientidele on samuti töölaua juures eraldi istekoht koos personaalse ekraaniga. Turvalisuse lisamiseks on töötajate ning klientide istekohtade vahele paigaldatud ka kaitseklaas. Lisaks on olulise uuenduse saanud ka töötajate puhkeruum, kus on eraldi kööginurk ja mugav ala puhkepausideks,” lisas Eha.

Klientide ja töötajate soovid aitasid uudseks teenindus- ja ostukogemuseks Elisa Lõunakeskuse esinduses kujundada loovstuudio JANKEN Wisespace disainerid Jan Graps ja Ken Ruut.

Uus esindus asub Lõunakeskuse esimesel korrusel paremal pool Rimi lähedal ning avatakse tuleval laupäeval, 15. jaanuaril, kell 10.00. Avamisnädalavahetusel loositakse kõikide ostjate vahel välja ka ägedaid auhindu.

Mida uuenenud Lõunakeskuse Elisa esinduses näha ja katsetada saab?

  • Suurem valik demoseadmeid nutikelladest sülearvutiteni, mis on müügisaalis väljas tutvumiseks ja proovimiseks.
  • Uus puutetundlik ja keelevalikuga järjekorramasin, mis võimaldab valida pileti ka teenuse kaupa. Klient võib võtta e-pileti, mis annab SMSi abil märku, millal järg temani jõuab.
  • Istumisala klientidele toodete-teenuste mugavamaks uudistamiseks või teeninduse ootamiseks.
  • Tutvuda saab Elisa teenustega, nt Elisa Elamus, Elisa Raamat, Elisa Stage. Esmakordselt saab klient enne teenuse ostmist äpi sisuga ise tutvuda.
  • Laiem teenuste valik – esinduse naabriks on seadmete kiirhooldust ja seadistamist pakkuv Fonum. Nii saab esinduse töötaja suunata koheselt seadme hoolduse küsimusega kliendi professionaalide juurde.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.