Elisa blogi

Mida tasub jälgida akupanka valides?

Foto: Shutterstock.

Telefon on esimene asi, mille hommikul kätte võtame ning viimane asi, mille enne magamaminekut käest paneme.

Kuigi uute telefonide akusid tehakse aina võimsamaid, võib ka kalleim seade siiski päeva jooksul ootamatult tühjaks saada ja sellistes olukordades on heaks abimeheks akupank, mis aitab päeva üle elada ning vajalikud toimetused lõpuni viia.

Erinevate parameetritega akupankasid on aga palju, seega on oluline pöörata tähelepanu mõningatele faktoritele, et see väljaminek ennast ära tasuks.

Akupanga mahutavus

Elisa e-poe valikus on suurima mahutavusega Huawei 12000 40 W SuperCharge akupank. Selle küljel olevad neli LED tulukest näitavad seadme aku taset ning selle kontrollimiseks on vaja vaid üht nupulevajutust. 12000 mAh akupangaga saab nutitelefoni laadida 3-4 korda, olenevalt telefoni aku mahust.

Võimsus

Sama seade on innovaatiline ka oma SuperCharge tehnoloogia poolest, suutes 40 W võimsusel laadida Huawei telefonide aku taseme 70 protsendini kõigest 30 minutiga. Akupanga enda täislaadimiseks kulub vaid veidi üle kahe tunni, juhul kui kasutada 40 W laadijat.

Laadimispesad

Enamik akupankasid on tavaliselt varustatud ühe või kahe USB pesaga, kuid Huawei on enda seadmele lisanud ka Type-C port. Kasutades USB Type-C to USB Type-C kaablit, saab selle akupangaga seega laadida isegi sülearvuteid, millel vastav pesa olemas on.

Kompaktsus

Akupanka kantakse tihtipeale kaasas kogu päeva vältel, et olla valmis ootamatuteks olukordadeks ning seetõttu ei tohiks see liiga suur ja raske olla. Huawei 12000 40 W SuperCharge akupanga kvaliteetsed liitiumioonakud teevad seadme õhukeseks ja kaalu kergeks; see kaalub 225 g ja mõõdud on 135,4x69x15,5 mm.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.