Elisa blogi

Mida teha suvilasse võetud telepaketiga, kui sügis kätte jõuab?

Suvilahooaeg on lõppemas ja paljud inimesed on küsimuse ees: mida teha suveks suvilasse võetud digiboksi ja telelepinguga? Selgub, et sellele probleemile on olemas vägagi lihtne lahendus.

Nimelt pakub Elisa võimalust panna leping kuni üheksaks kuuks pausile. Seega saab sügisel suvilast lahkudes lihtsalt lepingu pausile panna, maksmise lõpetada ning uuel suvel asjaga uue hooga alustada.

Elisa TV tootejuht Otto Riisenberg selgitas, et oma soovist teenuseid piirata tuleb esitada avaldus. Kõige mugavam on seda teha Elisa koduteenuste iseteeninduses või saata avaldus e-postiga. Loomulikult võib helistada ka firma kõnekeskuse telefoni 6 600 600 või astuda läbi mõnest lähimast esindusest.

Teenuste piiramine on ajutine lahendus kliendile ajaks, mil klient teenuseid ei kasuta. Kõiki Elisa koduteenuseid võib klient piirata vastavalt kliendi soovile kuni 9 kuud. Minimaalset piiramise tähtaega ei ole.

“Soodustingimustel Elisa Klassik üle õhu teenuste piiramist saavad kasutada kõik kliendid, kellel ei ole tähtajalisi teenuse tarbimise kohustusi. Näiteks tasuta internetiseade või muu teenuse tarbimisega seotud tähtajaline kohustus,” lisas ta.

Lepingu peatamise ajaks saab kõik seadmed enda kätte jätta, kui need on renditud tavatingimustel.

Elisa koduteenuste piiramise korral rakendatakse ühekordset tasu 2 €. Piiramise ajal kehtib renditud seadmetele renditasu vastavalt lepingu tingimustele ja hinnakirjale. Erandina kehtivad Elisa Klassik üle õhu teenuse puhul piiramisel talveperioodiks soodustingimused, millele ei rakendata ühekordset piiramise tasu 2 € ja seadmete rent on piiramise ajal tasuta.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.