Elisa blogi

Miks robottolmuimejad aina enam populaarsust koguvad?

Kui veel paar aastat tagasi tundusid ise vabalt ringi liikuvad ja koristavad robottolmuimejad paljudele inimestele midagi ulmevaldkonda kuuluvat, siis tänaseks on need pigem trenditooteks muutunud.  

Üha enam leiab tänapäeva majapidamistest uusi ja uhkeid robottolmuimejaid, mis koristavad põrandalt tolmu ja mustuse. Parim selle juures on see, et sinu ainus ülesanne on masin lihtsalt tööle panna.

Isesõitvad koristusabilised on ajapikku läinud hinna poolest järjest taskukohasemaks, muutunud töökindlamaks ja nende tehnoloogiat arendatakse pidevalt. Peale tolmu imemise suudab mõni robot juba ka põrandaid pesta. 

Näiteks praegu ongi igaühel võimalus Elisaga kampaania raames liitudes võita Xiaomi robottolmuimeja, mis imeb tolmu ja peseb ka põrandaid. Pole oluline, kas liitutakse mobiilinumbri või TV-teenusega — loosis saab osaleda mõlemal viisil.

Eelised tavalise tolmuimeja ees

Kui rääkida eelistest, siis esimene on kindlasti mugavus. Õhtuti peale tööd või nädalavahetusel, kui plaanid on juba tehtud, on koristamine viimane, millele enamik meist mõelda tahab.

Robottolmuimeja sõidab sensorite abil iseseisvalt mööda elamist ringi ning võtab sedasi suure osa koristustöödest enda kanda. Pealegi pääseb robot raskusteta voodi ja laua alla, kuhu tavalise masinaga on vaevalisem ligi pääseda.

Robottolmuimeja teiseks eeliseks on see, et ta on vaikne, võrreldes tavalise tolmuimejaga. Muidugi mängib ka suurus rolli. Isejuhtiv robottolmuimeja on väiksem ning mahub paremini näiteks kappi hoiule.

Kolmas eelis on juhtmete puudumine. Suuremas elamises tuleb tihti tolmuimeja juhet mitu korda ümber tõsta ning mõistagi on juhtme tõttu ka tolmuimejaga liikumine raskendatud. Robotiga seda mure pole, kuna seade töötab aku pealt ning laadimiseks on sel kompaktne dokk.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.