Elisa blogi

Nutikella soovitused: sportimiseks ja igapäevaseks kasutamiseks

Nutikellade populaarsus on viimaste aastate jooksul teinud hüppelise tõusu ning näib, et aina rohkem ettevõtteid lähevad uusima trendiga kaasa. 

Üha laienevast valikust leiab sobiva ja praktilise kella endale nii spordiga tegelev kui ka stiilsust ja välimust väärtustav inimene. Tekib ainult veel üks küsimus, milline nendest valida?

Kui pead oluliseks sportimist ja tervist

Siinkohal võiks endale kindlaks teha, mida sa täpsemalt kellalt vajad. Tõsisemalt spordiga tegelev inimene peaks vaatama spordikellade suunas. Kelle jaoks füüsiline aktiivsus nii olulisel kohal ei ole, kuid tahab tervise eest hoolitseda, peaks valima aktiivsusmonitori.

Garmin Venu

Tõelistele sporti armastavatele inimestele võiks sobida Garmin Venu spordikell, mis jälgib füüsilise tegevuse ajal kõiki sinu andmeid – hingamist, energiataset ja ööpäevaringselt pulssi. Loomulikult on võimalus 349€ eest kuulata ka endale sobivat muusikat ning teha isegi viipemakseid kella abil. Aku kestvuseks on 5 päeva.

Samsung Galaxy Fit2

Kes võibolla spordiga nii sagedasti ei tegele või otsib lihtsalt natukene taskukohasema hinna eest seadet, võiks valida Samsung Galaxy Fit2 aktiivsusmonitori. Seadmel on olemas kõik  põhilised funktsioonid: pulsi mõõtmine, une jälgimine jne. Aku kestab ühe laadimisega kuni kolm nädalat. 49 euro eest on nutikella küll ja veel. 

Kui otsid stiili ning rohkelt funktsioone

Huawei Watch GT2

Tänavu märtsis esitles Huawei enda uusimat nutikella Watch GT2, mis on tõenäoliselt praegusel ajal parim, mis turul saadaval.

Nutikell paistab kõige enam silma oma laialdase funktsiooni valikuga ning akuga, mida saab kasutada ühe laadimisega keskeltläbi kaks nädalat. 299 eurot maksev kell pakub üle 100 erineva treeningrežiimi ning palju teisi praktilisi funktsioone.

Samsung Galaxy Watch 3

Lisaks Huaweile, tõi tänavu suvel uue nutikella mudeli turule ka Samsung. Galaxy Watch 3 nimeline seade meenutab välimuselt klassikalist käekella, kuid on tunduvalt nutikam kui esmapilgul tundub.

Mugav muusika juhtimine, automaatne vestluse ajalugu ning sõnumitele vastamine nutikate soovitustega – kõike seda ja palju muud pakub Samsung Galaxy Watch 3. Hinnalipik on Samsungi nutikellal võrreldes Huaweiga pisut krõbedam, kuid eks kvaliteedi eest tulebki rohkem välja käia.

Kui pead oluliseks võimekust

Soovituste nimekirja jääb lõpetama praegusel turul üks kõige võimekamaid nutikellasid Garmin Fenix 6X Pro Solar.

Garmin Fenix 6X on valikus olevatest kelladest küll kõige kallim (949 eurot), kuid pakub see eest hulga erinevaid spordiprofiile, kuhu on salvestatud ka tuhandeid suusa- ja golfikaarte.

Võimekale nutikellale on lisatud ka päikeseenergia abil laadimine, tänu millele, kestab aku vastu kuni 24 päeva.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.