Elisa blogi

Ostusoovitus: 3 ideaalset telefoni sotsiaalmeediaproffile

Samsung Galaxy S10 kaamera.

Sotsiaalmeedia ei ole enam ammu ainult meelelahutuse eesmärgil kasutatav keskkond, sest pea igal noorel keerleb peas mõte saada suunamudijaks ning selle abil taskuraha teenida. Elukutselised sotsiaalmeedia sisuloojad ja spetsialistid on selle tasemeni juba jõudnud ja töö tegemiseks on vaja vastavat varustust – nende jaoks on see muidugi telefon. Kuid millised on parimad telefonid nii professionaalsetele kui ka algajatele sisuloojatele?

SAMSUNG GALAXY NOTE 10+

Samsung Galaxy Note 10+ on justkui filmistuudio eest, omades kolme mikrofoni täiusliku heli saavutamiseks, ülistabiliseerimise funktsiooni rappuva pildi vältimiseks ning bokeh-efekti sügavuse ja eriefektide lisamiseks. Videote monteerimisstuudios saab lõigata klippe, muuta kiirust ja lisada nii filtreid, tekste kui ka heli.

Heade piltide jäädvustamiseks pakub Samsung kolme erinevat võimalust – tee seda kas ülilainurk-, lainurk- või suumkaameraga. Kahe avaga objektiiv teeb teravaid pilte ka hämaras, seega ei pea enam ajaga võidu jooksma, et heast valgusest ilma ei jääks. Suunamudijate sisu aitab veelgi loominguliseks muuta 3D-skanner, millega saab objektist teha 360-kraadise ülesvõtte ning seda GIF’ina jagada.

Selleks, et kõik loodud meistriteosed kuskile talletada, on Galaxy Note 10+’il pool terabaiti salvestusmahtu, mis on võrreldav sülearvuti mahuga.

Kõikide funktsioonide kasutamiseks kuluva võimsuse eest kannab hoolt 4300 mAh aku, mis tühjaks saamise korral on suuteline end täis laadima vaid 30 minutiga.

APPLE IPHONE 11 PRO MAX

Muidugi ei jää ka Apple’i toode mainimata. iPhone 11 Pro Max’il on palju võimalusi, eriti Instagram’i ja YouTube’i sisuloojatele – Samsung’ile järele jõudnud kolmikkaameraga on jäädvustatud fotod teravad, värvikirkad ning hästi valgustatud, isegi pimedamas keskkonnas. Uus Deep Fusion režiim valib 9 tehtud fotost kõige paremad osad ning ühendab need üheks, niisiis pole põhjust muretseda ebaõnnestunud ülesvõtte pärast.

Videote ja piltide töötlemisel saab muuta nii valgust, nurka kui ka filtrit, mille intensiivsuse saab ise valida. Samuti on alles lõikamise ja pööramise võimalus.

6,5-tollisel ekraanil piltide kallal toimetades ei saa eeldada, et 3969 mAh aku lõpmatuseni vastu peaks, kuid siiski püsib see kauem kui varasematel mudelitel. 6 tundi pikem vastupidavus on piisav, et kõik vajalikud postitused õigeaegselt sotsiaalmeedia kanalitele jõuaks.

SAMSUNG GALAXY S10+

Samsung Galaxy S10+ on võimas telefon, mille omadused on profist profimad. 6,4-tollisel ekraanil töötamine on kerge – kiire sõrmejäljega telefoni avamine otse ekraanilt ning sealt edasi avanevad juba täiesti uskumatud funktsioonid. Mitmikkaamera teeb ära suure osa tööst, Sina pead leidma vaid õige nurga ja objekti. See valib kõige soodsamad seaded vastavalt pildile ning muudab selle ka vähese valguse korral silmapüüdvaks teoseks. Maastikupiltide jäädvustamisele aitab kaasa 16 MP ülilainurkkaamera, millega ei pea ühtegi detaili pildilt välja jätma.

Kiire ühenduvus erinevate Wi-Fi ja LTE võrkude vahel laseb sotsiaalmeediale ligi pääseda igal ajal ja igal pool. Kui ühenduvus on olemas, aga 4100 mAh aku peaks keset fotosessiooni tühjaks saama, siis Wireless Powershare funktsioon võimaldab teisel telefonil Teile toidet jagada.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.