Elisa blogi

Samsung Galaxy S20 pakub nüüd eriti sujuvat kasutuskogemust

Samsung tõi äsja välja oma selle aasta tippmudelite trio, kus madalaimal pulgal asub Galaxy S20 mudel. Kuigi kolmikust madalaimal astmel, ei tasu ennast eksitada lasta – tegu in ikkagi tippmudeliga.

Miks valida S20?

Galaxy S20 on seeria kõige väiksema ekraaniga, kuid selle 6,2-tolline ekraan peaks enamike kasutajate jaoks olema piisava suurusega. Lisaks on ekraanil ka üliõhukene raam.

Aga suurim uuendus ekraani juures on seekord 120 hertsine paneel, mis teeb kasutuskogemuse oluliselt sujuvamaks. Tavaliselt on nutitelefonidel värskendussageduseks 60 hertsi, ehk siis piltlikult öeldes on S20 ekraan kaks korda sujuvam. See kõik tähendab, et edaspidi saad sa menüüdes ja rakendustes kerida siidise pehmusega.

Lisaks sellele on S20 puhul tegu kõige seeria kõige väiksema ja kergema telefoniga. 6,2 tolline ekraan on piisab, et mahutada sinna vajalik infovoog, kuid samas ei pea muretsema, kas telefon ka taskusse mahub. 168 grammine kaal on aga pea 50 grammi võrra väiksem kui Ultra mudelil.

Ka muud omadused on tasemel

Samsung kasutab oma mudelitel Snapdragoni ja Exynos seeria protsessoreid, mis on oma valdkonna tipud (Eestis müügil olevad mudelid kasutavad Exynos protsessoreid). Seega on tagatud igati sujuv kasutus ning ka salvestusruumi osas ei ole vaja muretseda – telefonis on mäluruumi 128 GB ning seda saab mugavalt suurendada mälukaardi abil.

Pildistamiseks on telefonil kolm erinevat kaamerat – 12 MP lainurk, 12 MP ülilainurk ning 64 GB telefoto kaamera. Uued kaamerad võimaldavad kasutada kuni 30 kordset hübriidsuumi, mis teeb kaugelt pildistatud objektidele nüüd veelgi kvaliteetsema tulemuse.

Lisaks sellele saab Galaxy S20 kaameraga nüüd filmida ka 8K formaadis videoid.

Telefonidega saab tutvust teha ka värske video vahendusel, kus Elisa tootespetsialistid uutest S20 seeria mudelitest ülevaate annavad.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.