Elisa blogi

Selleks nädalaks lubas vihmast ilma: kolm head filmi- ja sarjasoovitust, millega sombused õhtud sisustada!

Vilksamisi ennast ilmutanud soojad suveilmad on taandunud ning see nädal tõotab tulla vihmane ja jahe. Õnneks jääb nüüd rohkem aega üle tubasteks tegevusteks ja saab ära vaadata Elisa Elamusse lisandunud uued filmid ja sarajad.

Selle nädala filmisoovitus Elisa videolaenutusest on tõsielul põhinev film nimega “Sest ta on naine”. Tegu on sütitava ja hingestatud filmiga, mis jutustab äsja emaks saanud noorest juristist Ruth Bader Ginsburgist, kes üritab sel meestekesksel alal läbi lüüa. Film keskendub sellele, kuidas ta alustas naistele võrdsete õiguste nimel võitlemist. Kui Ruth ühes abikaasa Martyga võtab vastu murrangulise juhtumi, teab ta, et see võib igaveseks muuta viisi, kuidas kohtud ja Ameerika Ühendriigid soolisesse diskrimineerimisse suhtuvad. Film näitab ka Ruthi ja Marty muinasjutulist armastust, partnerlust, mis oli edukas nii eraelus kui ka tööalaselt.

Elisa Filmimaailmast saab vaadata Oscari ja Kuldgloobusega pärjatud Woody Alleni tragikomöödiat “Kurb Jasmine”. Film räägib elegantsest New Yorgi seltskonnadaamist Jasmine’ist (Cate Blanchett), kelle abielu rikka ärimehe Haliga (Alec Baldwin) jookseb karile ning kogu ta senine priviligeeritud elu laguneb koost. Meeleheitel naine kolib oma õe Gingeri (Sally Hawkins) juurde San Franciscosse ja püüab seal uuesti jalad alla saada.

Mai algusest näitame Elisa Seriaalimaailmas esimest korda maailmas laineid löönud kahte uut sarja, mis on Elisa rahvusvaheline omatoodang ning mis telekavadesse ei jõua! Niisiis ongi ainuke võimalus neid vaadata just meie Seriaalimaailmast! Üks neist sarjadest on “Kõik patud”, millel terve esimene hooaeg on oma kuue osaga korraga nähtav Elisa Elamuses. Tegevus toimub Soomes, kus noor kriminaaluurija Lauri saadetakse oma kunagisse kodukanti, kus kahe mehe mõrv raputab konservatiivset väikeküla. Paariliseks saab ta elunautleva Sanna. Uurija on sunnitud kodus vastu astuma keerulisele tõele tema enda mineviku kohta ja samal ajal jahtima mõrtsukat Põhja-Soome maapiirkonnas.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.