Starmani TV Everywhere sai novembri lõpus suure uuenduse, aga see pole veel kõik

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.
20160301114551_0_0.jpg

Starmani ainulaadne TV Everywhere teenus sai novembris suure uuenduse: endise 480p kvaliteedi asemel on nüüd kogu sisu 720p, aga see pole veel kaugeltki kõik. Siin on suuremad uuendused, mille TV Everywhere lõppeva aasta jooksul sai.

Kvaliteet läks paremaks

Novembris sai Starmani TV Everywhere teenus HD-kvaliteediga pildi, seda iga kanali ning iga platvormi puhul. Kui enne oli maksimaalne kvaliteet 480p, siis nüüd saab telepilti nautida 720p kvaliteedis. See kehtib kõigi kanalite kohta, mida TV Everywhere'i kaudu vaadata saab.

Kõrgema kvaliteediga sisu töötab dünaamiliselt. See tähendab, et kui internetikiirus lubab parimat kvaliteeti kasutada ning automaatne kvaliteedi reguleerimine on sisse lülitatud, saab teenus alati sinu jaoks valida parima võimaliku lahenduse. Kui soovid kvaliteeti aga ise sättida, siis on ka see täiesti võimalik.

Lisandus uusi kanaleid

Sel aastallisandus TV Everywhere teenusesse mitmeid uusi kanaleid,kuid kahtlemata on üheks kõige rõõmsamaks uudiseks see, et nüüd on teenuses võimalik vaadata ka kanaleid nagu TV3 ning TV6. Nende kanalite puhul tuleb siiski tähele panna, et neid saab vaadata vaid enda koduses internetivõrgus olles.

Aasta lõpu seisuga on TV Everywhere valikus juba 28 kanalit.

TVE muutus arvutis veelgi paremaks

Starmani veebileht sai sel aastal suure uuenduse, mille raames sai täiustusika TV Everywhere. Lisaks sellele, et nüüd saavad arvutiversioonis teenust kasutada ka kõik ZoomTV kliendid, on nüüd võimalik leida soovitustenimekirjast endale meelepärane sari või film ning hakata seda vaatama vaid ühe klõpsuga, otse Starmani kodulehelt. Nii et nüüd on põhjust käia Starmani lehel soovitusi lugemas ja sealtsamast kohe ka saadet vaatama hakata.

Kui soovid aga oma leitud sarja sõpradele soovitada, siis on seal samas soovituste juures ka valik seda näiteks Facebookis jagada.

TVE ka neile, kellel pole püsiühendust

Kui sa elad paigas, kus interneti püsiühendus üle kaabli pole võimalik, siis ole mureta, Starman pakub sulle internetti ka üle õhu. Meie juhtmevabad paketid ongi selleks mõeldud, et saaks mureta nii internetti kui näiteks TV Everywhere'i kasutada. Näiteks piiramatu mahuga paketiga võib ka TV Everywhere'ist saateid, sarju, filme ja muud vaadata nii palju kui vähegi tahad, paketi lagi ei tulegi vastu.

Märksõnad: ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.