Elisa blogi

Suur ostupüha möödas: millistele toodetele joosti mustal reedel kõige enam tormi?

Möödunud reedel ülemaailmsel ostupühal osteti Elisast ülisoodsa hinnaga nutitelefone, mängukonsoole ja telereid. Populaarseim toode oli Samsungi rahvatelefoni Galaxy J3 natuke suurem ja uhkem vend Galaxy J4+.

USA traditsioonilisest ostupäevast välja kasvanud globaalne ja suurte allahindluste poolest tuntud ostupüha osutus väga populaarseks tänavu ka Eestis. Elisa veebipoest ja esindustest osteti hulgaliselt erinevaid nutitelefone, telereid, Playstation mängukonsoole ning tarvikuid.

Elisa telekomiteenuste valdkonna juhi Mailiis Ploomanni sõnul on positiivne lõpuks näha ka Eestis allahindlusi, mis on tõsiseltvõetavad. „Varasematel aastatel on musta reede allahindlused Eestis jäänud -20 protsendi juurde või madalamaks, mis erilist eelist tarbijale ei paku. Tänavu jäid silma mitmed e-poed ja kauplused, mis pakkusid klientidele tavahinnast oluliselt soodsamalt kaupu ning teenuseid.“

Nutitelefonidest müüdi Elisas enim rahvatelefoni nime välja teeninud Samsungi mudeli Galaxy J3 suuremat ja uhkemat venda Galaxy J4+. Sellele järgnes Sony kunagise lipulaeva väiksem vend Sony Xperia XZ1 Compact. Eriti populaarseks osutus ka tänavuse aasta Huawei lipulaev Huawei P20 Pro, mis sai palju kiitust nii kodustelt kui välismaistelt tehnikaajakirjanikelt.

Väga populaarsed olid ka Apple´i nutitelefonid iPhone 8 64GB ja iPhone 6S 32GB.

Mängukonsoolidest müüdi loetud tundidega läbi kõik superhinnaga Sony Playstation 4 konsoolid, millega sai kaasa lisaks ühe mängu või puldi. Populaarsed olid nii tavaline Playstation 4 mudel kui natuke võimsam Pro versioon.

Musta reede puhul olid erakordselt allahinnatud ka mitmed telerid Samsungilt ja LG-lt. Enim müüdi Samsungi 55-tollist mudelit UE55NU7172 ja LG tootevalikust oli populaarseim 65-tolline teler 65UK6950PLB.

Mustal reedel ostetuimad nutitelefonid olid järgmised:

  1. Samsung Galaxy J4+ (2018)
  2. Sony Xperia XZ1 Compact
  3. Huawei P20 Pro
  4. Apple iPhone 8 64GB
  5. Apple iPhone 6S 32GB

Mustal reedel olid ostetuimad telerid ja konsoolid:

  1. Sony Playstation 4 Pro 1TB + Red Dead Redemption 2
  2. Samsung 55″ UHD teler UE55NU7172
  3. Sony PlayStation 4 1TB + lisa pult DualShock 4
  4. Sony PlayStation 4 Pro 1TB + FIFA 2019
  5. Sony PlayStation 4 Pro 1TB + Fortnite

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.