Elisa blogi

Tänasest on Elisa Elustiil kõikidele tasuta!

Foto: Shutterstock.

Elisa koostöös startupiga Geneto teeb tänasest tasuta saadavaks Elisa Elustiili, mille abil saab igaüks personaalseid toitumis- ja liikumissoovitusi tervislikumaks eluviisiks.

Rakendus on saadaval nii iOS kui Android operatsioonisüsteemiga seadmetele.

Möödunud aastal jõudis turule Elisa ja Geneto koostöös loodud rakendus Elisa Elustiil, mis annab kasutajatele soovitusi tervislikumate harjumuste loomiseks, pakkudes toitumis- ja liikumissoovitusi. Alates tänasest on äpp tasuta kõigile saadaval.

„Elisa Elustiil on meie jaoks nii täna kui ka tulevikus oluline ning põnev projekt, mille toel tahame julgustada inimesi tervislikumat elustiili järgima. Tänaseks on rakendusse lisandunud mitmeid olulisi uuendusi. Triipkoodilugeja võimaldab vaid nupuvajutusega toitumisel arvesse võtta väga suure osa toidupoodide valikust.

Kasutaja, kes kodus süüa teeb, saab üles märkida oma lemmikretseptid ning neid ka teistega jagada. Seejuures annab äpp infot, kui suure osa lemmiktoidud päevasest soovitatavast toidukogusest tegelikult moodustavad.

Need on ainult mõned funktsioonid, mis aitavad liikuda tervislikuma toitumise suunas intuitiivselt ja ilma keerulisi programme jälgimata,“ sõnas Kertu Popp Elisa uute teenuste valdkonna juht.

Rakendus pakub täna klientidele unikaalset kombinatsiooni: kas järgida personaalselt igale kasutajale koostatud toitumiskava või kasutada äppi kui toitumispäevikut ja lisada triipkoodiga tooteid kiirelt päevamenüü päevikusse. Toitumissoovitustes võtab rakendus arvesse ka päeva jooksul tehtud treeninguid.

Rakendust arendava startupi Geneto esindaja Jaak Mae ütles, et tervislik toitumine on nurgakivi heale elukvaliteedile.

„Endise tippsportlasena tean, et tasakaalustatud toituminise olulisus pole müüt. Füüsiliselt aktiivne elustiil toob kaasa paljusid positiivsed tulemusi nii füüsilise kui vaimse tervise osas ning tervisliku ja tasakaalustatud eluviisiga inimesed saavad paremini hakkama igas eluvaldkonnas.

Kellel vähegi on soov pöörata elus uus lehekülg või lihtsalt tõsta elukvaliteeti tervislikuma toitumisega, saab alustada sellega täna, tasuta, koos Elisa Elustiiliga.“

Funktsionaalse toitumise terapeut Eliisa Lukk kinnitab, et kvaliteetne uni, toitainerikas toit, füüsiline liikumine on hea tervise vundament. „Ükskõik, kas eesmärgiks on tervislik kehakaal, rohkem energiat või parem tervis, vaata üle oma elustiil, sealhulgas toitumine.

Tänapäeval on normaalsuseks kujunenud toit, mis on kas liiga küllastunud rasvade rohke, lisaaineterikas või toitainetevaene. Saame seda muuta, muutes oma toitumisharjumusi. Kui vajad igapäevast kaaslast, kellega koostööd teha, võid abi leida heast nutirakendusest, mis aitab planeerida tasakaalus toidukordi ja Sind soovitud rajal hoida.“

Elisa Elustiilis koostatakse igaks päevaks personaalne toitumiskava, mis vastab Põhjamaade toitumissoovitustele ja võtab arvesse, kui oled taimetoitlane või kui sul on mõni levinud toidutalumatus.

Läbi Google Fiti ja Apple Healthi jõuavad rakendusse ka tehtud sammud ja teistes äppides nagu Endomondo, Strava, MyFitness jms sisestatud trennid ning põletatud kalorid.

Rakendus on tänasest saadaval kõigile nii iOS kui Android seadmete äpipoes, sõltumata operaatorist. Tervisliku eluviisi abilisest nutirakendusega saab täpsemalt tutvuda www.elisa.ee/elustiil.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.