Uus C3 Aircross üllatab välimuse ja ruumikusega

Uus C3 Aircross jõuab müügile selle aasta neljandas kvartalis.Foto: Citroën

Linnamaasturid kuuluvad endiselt rahva lemmikute hulka. Nii jätkab ka Citroën oma linnamaasturite segmendi uuendamist. 2017. aastal tootmisse tulnud C3 Aircross muutub nüüd märksa pikemaks. Sellega tuleb juurde ka istekohti.

Citroëni uus C3 Aircross on võrreldes eelmise mudeliga läbinud päris korraliku muutuse – seda nii disainis kui iseloomus. Kui eelmise põlvkonna C3 Aircross oli äratuntav pigem ümarate joonte poolest, siis uus mudel on agressiivsem. 

Agressiivsem disain

Uuenduskuuri läbinud C3 Aircrossi iseloomustavad nurgelisemad ning jõulisemad disainijooned. Oma linnamaasturlikku olemust väljendab mudel kõrge horisontaalse kapotiga ning laiendatud poritiibade ja rattakoobastega, mida kroonivad suured rattad läbimõõduga 690 mm. Kõrgendatud kliirens tagab mugavama sõidu, lihtsama autosse sisenemise, parema nähtavuse ning kõrgema sõiduasendi.

Autot iseloomustab kõrge vertikaalne esiosa, mille keskel on Citroëni uue logo ning margi tunnusmuster. 

Citroënile on alati meeldinud pakkuda klientidele võimalust autot isikupärastada. Erandiks pole ka uus C3 Aircross, näiteks saab sellele valida kahevärvilise katuse ja elavdada seda erinevate värviaktsentidega.

Foto: Citroën

Koguni 7 istekohta

Uus C3 Aircross on märgatavalt suurem. 20 cm pikem kere annab korralikult ruumi juurde – pikkus küündib 4,39 meetrini. Linnamaasturite klassi suurim teljevahe, nagu Citroën lubab, tähendab, et jalaruumi on autos rohkem ning sisse mahub koguni 7 istekohta. 

Muidugi ei saa ka uue Citroëni puhul üle ega ümber elektrimootoritest. Traditsioonilise sisepõlemismootoriga variandi kõrval on olemas nii hübriid kui täiselektriline versioon. Bensiinimootoriga koos on saadaval ka manuaalkäigukast.

Uus C3 Aircross jõuab müügisaalidesse juba selle aasta neljandas kvartalis.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.