Klicki 1000 soovitust

13-tolline MacBook Pro 2019 – mitu põhjust, miks uus osta

Praegu on müügil Apple´i 13-tollisest sülearvutist MacBook Pro nii vanem kui ka uusim, 2019. aasta mudel. Kas uus on võrreldes eelkäijatega väga palju parem ja mille poolest täpsemalt? Vaatame järgi.

Siin on põhjused, miks peaksid ostma uue Macbook Pro 13 (2019) (hind 1349-1549 eurot).

Kiirem ja uuem protsessor

Osta uuem, kui vajad võimsamat arvutit ja tead, et vanem mudel kui mitte kohe, siis lähimas tulevikus hakkab jõudlusega pidurdama. Sisemise riistvara poolelt pole uuendusi just väga palju, kuid nüüd saad kasutada kiiremat Inteli 8. põlvkonna protsessorit ja uuemat graafikakaarti, mis on tulevikukindlamad.

Samuti on masin uue riistvaraga vaiksem, kuna jahutust pole nii palju vaja ning jahedam samuti, mis teeb mugavamaks arvutit süles hoides töötamise.

Parem klaviatuur

Uuel MacBook Pro´l on endiselt nn Butterfly klaviatuur, mille konstruktsioon on traditsiooniliste X-liigendiga klaviatuuride omast veidi erinev, kuid seekord kasutatakse uuendatud lahendust ja uut materjali. Eelmiste mudelite puhul kurdeti, et Butterfly klaviatuuri klahvid koguvad tolmu ja mustust kergemini enda alla ning lõpuks töötavad halvemini. 2019. aasta mudelil on kasutatud uuest materjalist membraani ja klahvid peaksid olema kokkuvõttes mugavamad ning kauakestvamad.

Puuteplaat pole muutunud – see on endiselt ilmselt kõige parem ja suur, siidise kattega, kus on hea sõrme libistada.

Touch ID nüüd ka 13-tollisel Pro´l

Kui varem kaotas Apple funktsiooniklahvid ära ja asendas need puuteekraani ribaga kallimatel ja suurematel mudelitel, siis nüüd saab seda uuendust kasutada ka kõige soodsamatel MacBook Pro 13-tollistel mudelitel. Paremal on Touch ID – sõrmejäljega sisselogimiseks ja Apple Pay´ga maksmiseks.

Ekraan arvestab ümbruse värvitoonidega

Apple´i mitme aasta tagusest iPadi uuendusest tuntud True Tone tehnoloogia on nüüd ka uuel MacBook Pro´l ja see tagab parema värviesituse ükskõik millise taustavalgusega ruumis. Nimelt korrigeerib True Tone valge tasakaalu vastavalt ümbritsevale valgusele ja inimsilm saab niimoodi näha kõige puhtamat valget. Vastavalt sellele pakub ekraan kõiki muid toone samuti silmale kõige täpsemalt. Sülearvuti jaoks on see eriti oluline, sest MacBookiga töötame me mõnikord kohtades, kus ise ei saa valgust sättida.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.