Klicki 1000 soovitust

240 ühes retro-mängukonsool on hea kingitus mängugurmaanile

Vanemad veel mäletavad, nooremad mängijad aga on kuulnud: kunagi seisid poodide ees koridorides mänguautomaadid, milles sai müntide eest mängida lihtsaid arkaad mänge väikesel kineskoop-ekraanil. Olid nii juhtkangid kui nupud ning monotoonne elektrooniline saatemuusika. Seda kõike saab praegugi kogeda mugavas minivormis.

Retro-mängukonsoolidest on saanud viimase aastaga suur hitt ja neid saab endale osta väga taskukohase hinnaga – ilmselt kulub sellele raha vähem kui keskmisel poeskäigul.

ORB Gaming Mini Arcade Machine (hind 29,99 eurot) pakub mängurõõmu väga pikalt, sest sellel retrokonsoolil on sees koguni 240 mängu. Taustavalgustusega väike 2,5-tolline TFT ekraan ja kunagiste mänguautomaatide kujuline koprus annab tõelise retrotunde kergesti kätte: 16-bitised mängud ei hiilga Retina ekraani ega miljonite värvidega, vastupidi – pikslid on näha, graafika on lihtne ja pisut karvane, kuid samas on arkaadmängude kogu kerge kaasa võtta ja nupud on ka reaalsed, mitte puutetundlikul pinnal. Päris nuppudega on hoopis teine tunne mängida!

Varuda tuleb ka kolm AA patareid, millega mängukonsool töötab.

Kui oled natuke tüdinud neist kõrgresolutsiooniga konsoolimängudest, siis vana hea arkaadmäng mõjub vahelduseks tõeliselt värskendavalt – mängugurmaanidele see meeldib.

Märksõnad: ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses