Klicki 1000 soovitust

25 tundi muusikat: uued Cellular Line’i kapsliga kõrvaklapid laevad kiiresti ja mängivad kaua

Cellular Line’i uued laadimiskapsliga kõrvasisesed klapid pakuvad ühe laadimisega koguni seitse tundi kuulamisaega. Kui aku tühjaks saab, võib laadimiskapslist neid veel kolm korda lisaks laadida. Tehniliste andmete järgi on koos laadimiskapsli energiavaruga kogu kuulamiseaega üle 25 tunni.

Cellular Line SHEER ANC (hind 99,99 eurot) kõrvaklapid on mugavalt lühikese “varrega”, mille otsas asuvad mikrofonid. Lisaks telefonikõnede vastuvõtmisele aitab mikrofonisüsteem ka aktiivselt müra summutada. Selleks, et passiivne mürasummutus elektroonilist paremini toetaks ning et kuularid kindlamini kõrvas püsiksid, on kaasas kolm paari erineva suurusega otsikut.

Klapid on kiirlaadimisega ning vaid viis minutit laadimist annab 30 minutit kuulamisaega. Klappide akude täis saamiseks kapslist kulub poolteist tundi.

Kõrvaklappide välispinnalt saab muusikat juhtida ning kõnedele vastata. Nutiseadmega ühendutakse peale laadimiskapslist väljavõtmist kohe, automaatselt.

Võrreldes paljude teiste seda tüüpi kõrvaklappidega on laadimiskapsel mugavalt kompaktne, sest kuularid käivad sinna sisse “külili”, võttes niimoodi palju vähem ruumi. Reisile minnes või ühistranspordis sõites on nii mugavam neid ka taskus kaasa võtta. Laadimiseks sobib tavaline USB C kaabel ning mobiililaadija või arvuti USB-pesa.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.