Klicki 1000 soovitust

3 kingitust lapsele, millega jõuluvana kingikotti täita

Jõulud on kohe käes ning kingikotid ootavad täitmist. Mida aga kinkida lapsele, samas liialt kalli kingiga teda ära hellitamata? Siin on kolm hea hinnaga kinki, mis lapsele kahtlemata rõõmu valmistavad. Et asjad veel jõuluvana kingikotti jõukaks, on viimane aeg need poest ära tuua.

Hexbug

Puldiautod meeldivad nii suurematele kui ka väiksematele lastele, kuid tihtipeale võivad need üsna kallid olla. Siiski, vaid 20 euro eest on võimalik kingikotti pista väike robotliikur, mis õnnelikult mööda maja ringi sibab, laps selle järel.

Minidroon

Kui aga mööda maad sibav puldimänguasi ei paku enam piisavalt mängulusti, siis on võimalik vaadata puldiga juhitava lennumasina poole. Kuigi korralike droonide hind ulatub neljakohalise summani, on võimalik lihtne ja soodne õhusõiduk saada ka 30 euro eest. SYMA X11 ei ole küll profitasemel töövahend, kuid annab siiski võimaluse kogeda esmast lennurõõmu.

Diskopirn

See ei ole küll mänguasi, kuid on igati sobilik lapsele, kellele ei meeldi öösel pimedas magama jääma. Tavapärase öölambi saab asendada diskopirniga, mis toa erinevate värvidega täidab. Seda on tore vaadata ning on hea alternatiiv igavale öölambile. Sobib ka peovalgustuseks. Satzuma Diskopirni hinnaks on alla 20 euro.

Märksõnad: ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.