3 stiilset veekeetjat ja kuidas neid üldse valida?

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.

Veekeetja ostmine kuulub tavaliselt rubriiki „Ema teab“ ja kui ema ei ole käepärast võtta, siis haaratakse poest esimene enam-vähem stiilse välimusega kann. Siin ongi kolm stiilset veekeetjat, kuid lisaks anname nõu, mida veel nende valikul jälgida peale hea välimuse.

Veekeetja näitab veetaset

Selleks, et teada, kui palju vett sees on, peaks veekeetjal olema mõlemal küljel läbipaistev osa. Mõlemal poolel sellepärast, et siis on veetase näha nii vasaku kui parema käega kannu tõstes. Sel puhul on kõige parem klaasist anumaga seade – siis on hästi näha ka see, kui vesi keema läheb.

Mesko klaasist anumaga 1,7-liitrine stiilne veekeetja pakubki head nähtavust, lisaks kinnitub seintele kogunev katlakivi klaasile halvemini kui muude materjalidega.

Väiksemale perele väiksem kann

Kui hommikul pole palju kuuma vee tarbijaid ja vaja on korraga vaid mõni tassitäis, siis pole mõtet suurt kannu osta. Aitab pisemast, näiteks see eriti stiilne keraamiline kann Concept mahutab vaid ühe liitri. Loomulikult ei pea kannu alati täis panema, vaid saab kokkuhoidlikult just sellise koguse keeta, mida vaja. Väiksematel kannudel on ka minimaalne lubatud veekogus, mida keeta väiksem.

Kui vastupidavus on oluline

Kui tunned, et oled liiga kobakäpp klaas- ja portselananumate jaoks, on igati kindel ja pikaealine valik roostevabast terasest veekeetja. 1,7-liitrine ning 2000-vatine Tristar WK-1338 näitab küljepealse läbipaistva aknaga veetaset, on mugava pöördalusega (nagu enamus veekeetjaid) ning vett soojendab anuma roostevabast terasest põhi ühtlaselt ja kiiresti.

Vaata kogu veekeetjate valikut siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.